2014’te iki tane Assassin’s Creed geliyor!

assassins_creed

Bu sene çıkardığı oyunla bizleri fazlasıyla tatmin etmeyi başaran Assassin’s Creed serisi, 2014 yılı için hazırlıklarına çoktan başlamış ve gelen haberler de oyuncuları sevindirecek yönde. Yeni nesil oyun konsollarının çıkış yapmasıyla birlikte Ubisoft da mesaiyi artırarak 2014 içerisinde AC serisine iki oyun birden getireceklerini müjdeledi.

Examiner sitesi, Ubisoft’a yakın kaynaklardan aldığını iddia ettiği bilgiye göre iki tane Assassin’s Creed oyununun geliştirilmekte olduğunu duyurdu. Sitenin edindiği duyumlara göre bu iki oyundan biri yeni nesil, biri ise şimdiki nesil için geliştiriliyor. Ubisoft’un seriye dair geliştirdiği stratejide değişikliğe gideceğini de belirten site, daha fazla detaya da erişebilmiş değil. Fakat biz bu noktadan tahmin yürütmeye çalışırsak, bu oyunlardan en az birinin Edward Kenway ile alakalı olacağını düşünmenin çok da abes olmayacağını söyleyebiliriz. Zira Kenway, Ezio’dan sonra oyuncuların en sevdiği Assassin karakteri olmayı başardı ve Ubisoft’un bu başarıyı göz ardı edeceğini zannetmiyoruz. Ama diğer oyun ne olur hiçbir fikrimiz yok. Belki ikisi de bambaşka oyunlar olurlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »
 • Heavy RainHeavy Rain

  Quantin Dream tarafından geliştirilen suç ve gerilim oyunu olan Heavy Rain, çocuğu origami katili tarafından kaçırılan… »
 • Detroit: Become HumanDetroit: Become Human

  Markus, Connor ve Kara isimli üç androidin hikayesini anlatan Detroit: Become Human bir macera oyunu. Birden fazla oynanan… »
 • Uncharted SerisiUncharted Serisi

  Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, Uncharted: Golden Abyss, Uncharted… »
 • Mass Effect SerisiMass Effect Serisi

  22.yüzyılın sonlarında samanyolunda ki hayali bir atmosferde gerçekleşen Mass Effect üçlemesi Protez ismi verilen eski… »
 • Life is StrangeLife is Strange

  Hikaye tabanlı bir interaktif video oyunu olan Life is Strange, Dontnod Entertainment tarafından geliştirildi. Fotoğraf… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD