2019 Yılında Çıkan En Yeni Bilgisayar Oyunları

Oyun severlerin heyecanla beklediği 2019 yılında çıkan yeni oyunlar ve oyun serilerinin devam bu sene gelişen grafik teknolojisiyle çok daha gerçekçi oyunlar arasında yer almaya başladı. Korku, Fantastik ve Bilimkurgu alanlarında çıkan birbirinde heyecanlı oyunlar, sürükleyici hikayeleriyle de ilgi çekiyor. 2018 yılının ardından hızla gelen 2019 oyunları, oyun severlerle buluştu.

2019 Yılının En Yeni Oyunları

İlk olarak The Last Of Us Part 2 oyunu ile 2019 yılına giriş yaptığımız, E3 bu sene en ilgi çekici oyunlarından biri oldu. İlk oyunuyla oyun severlerin bağımlısı olduğu oyunun 2. partı hemen oynanmaya başladı. Death Stranding oyunu da muhteşem grafikleri ve ilginç hikayesiyle 2019 yılının sonlarına doğru çıkacağı beklenen oyunlar arasında. Beklenen diğer seri oyunlarından biri olan Resident Evil 2 oyunu, korku oyunları arasında en çok ilgi gören oyunlardan. Metro exodus oyunuyla demosu yayınlanan oyunun part 2 versiyonu da Two Exodus olarak oyun severlerin oynamaya başladığı oyunla arasında.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »
 • Heavy RainHeavy Rain

  Quantin Dream tarafından geliştirilen suç ve gerilim oyunu olan Heavy Rain, çocuğu origami katili tarafından kaçırılan… »
 • Detroit: Become HumanDetroit: Become Human

  Markus, Connor ve Kara isimli üç androidin hikayesini anlatan Detroit: Become Human bir macera oyunu. Birden fazla oynanan… »
 • Uncharted SerisiUncharted Serisi

  Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, Uncharted: Golden Abyss, Uncharted… »
 • Mass Effect SerisiMass Effect Serisi

  22.yüzyılın sonlarında samanyolunda ki hayali bir atmosferde gerçekleşen Mass Effect üçlemesi Protez ismi verilen eski… »
 • Life is StrangeLife is Strange

  Hikaye tabanlı bir interaktif video oyunu olan Life is Strange, Dontnod Entertainment tarafından geliştirildi. Fotoğraf… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD