Abaddon Dota 2’ye de geldi

dota_Abaddon

Dota’nın eski oyuncularından olanlar mutlaka Abaddon’u tanırlar. Kötü bölgenin en güçlü herolarından biri olan Abaddon sonunda Dota 2’ye de eklendi. Halen beta sürecinde olan oyun çoğu oyuncu tarafından tamamen açık olarak bilinse de anca birkaç ay sonra tam sürüme geçiş yapabilecek, bu yönde açıklama almıştık Blizzard’dan. Üstün özellikleriyle birlikte kara tarafında oyuncularının en çok sevdiği herolardan biri olan Abaddon artık kendini Dota 2’de de gösterecek. Oyuncular aslında Terror Blade’in gelmesini bekliyordu ama Abaddon’un gelmesinden huzursuz olan birisinin olduğunu da düşünmüyoruz. Ayrıca Abaddon’un gelişi şerefine yeni bir fragman, karakteri tanıtan video da paylaşıldı.

Abaddon hem atak yapabilen skillere hem de arkadaş karakterlerine yardım edebiliyor. Blizzard’ın Abaddon için yayımladığı videonun uzunluğu neredeyse 3 dakikaya yakın. Video hem karakterin özelliklerini anlatıyor hem de çok iyi sinematik sahnelerle izleyenleri heyecana sokuyor. Tahminimizce Blizzard Dota’da yer alan çoğu karakteri Dota 2’ye sokacak, ama bunun için yeni güncellemeleri beklememiz gerekiyor. Dota 2 çıktığında bunların hepsini daha iyi anlayacağız, umarız oyunun tam sürümüyle birlikte buluşturulur bizle karakterler. Şimdi laflarımızı daha fazla uzatmadan sizlere Blizzard’ın Dota 2’ye yeni eklenen eski Dota karakteri Abaddon için yayımladığı tanıtım fragmanını sunalım, bol keyifli seyirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Basketball BattleBasketball Battle

  Basketbol müsabakalarında elde ettiğiniz başarıya bağlı olarak tecrübe ve aynı zamanda para ödülü… »
 • Oil Hunt 2Oil Hunt 2

  Pipeti kullanma başarınıza bağlı olarak puan kazanabileceğiniz ve petrol içerek eğlenebileceğiniz bu oyun serinin… »
 • Black Desert Online OyunBlack Desert Online Oyun

  MMO oyunlarından bir tanesi olarak ilgi görmeye devam eden ve 2014 yılında oluşturulduktan bu yana değerinin arttığı… »
 • Muscle KingMuscle King

  Kas yapma sürecini gösteren ve özel bir yapıya sahip olan tıklama uygulamaları Muscle King ile değerlendirmek mümkün… »
 • Flat Zombies Defense Cleanup AndroidFlat Zombies Defense Cleanup Android

  Bir göreviniz bulunuyor ve bu görev de tamamen katları, bulunduğunuz ortamı temizlemeye dayanıyor. Eğer başarılı… »
 • Spider TroubleSpider Trouble

  Heyecan verici ve son derece eğlendirici oyunlardan bir tanesi olan Spider Trouble sizi bir örümcek haline getiriyor. Son… »
 • Oil HuntOil Hunt

  Serinin ilk oyunu olarak ilgi görmeye devam eden oil hunt el becerinizi geliştirebileceğiniz özel uygulamalardan bir tanesi… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD