AION Online’a 3 dil daha eklendi

aion_online

Gameforge tarafından geliştirilmekte olan ve uzun yıllardır online oyuncuların vazgeçemediği MMORPG oyunlardan biri olan AION Online’a 3 yeni dil desteği daha eklendi. Senelerdir Almanca, İngilizce ve Fransızca dilleriyle oyuncularına hitap eden oyun dünden itibaren oyuna İspanyolca, İtalyanca ve Lehçe desteğini de getirdi. Oyunun ve internet sitesinin her kısmında bu dil desteği sağlanırken oyunun Free to Play sisteme sahip olduğunu hatırlatalım. Oyuna bu dillerin eklenmesiyle birlikte site üzerinden açılan ticketlarda ve özellikle forumlarda bile artık İspanyolca, İtalyanca ve Lehçe desteği verilecek; bu da oyunun yeni ülkelere, haliyle yeni oyunculara ulaşacağını gösteriyor.

AION Online’a gelen 3 yeni dil desteğiyle birlikte oyuncular oyunlarını kendi dillerinde oynayabilecekler. Yerelleştirmeyle birlikte ülkelere özel yeni sunucular da geliyor, yani tüm oyuncular global sunucuda oyuna giriş yapma zorunluluğunda bulunmayacak. Bu yeniliğin yanı sıra Ağustos ayı içerisinde AION Online’a yeni bir güncelleme daha geliyor: AION Online 4.0. Bu güncellemeyle birlikte oyuna yeni sınıf ve bölgeler dahil edilecek, en çok heyecanlandıran yenilik ise oyunun maksimum seviye sınırının artırılacak olması. AION Online’da oyuncuları mükemmel bir deneyim beklerken geliştirici firma Gameforge bu olayı böyle özetliyor: “Dünya iki fraksyona ayrılmış; birinde ışıkla kutsanmış Elyoslar diğerinde ise karanlık Asmodiyerler bulunuyor.”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Basketball BattleBasketball Battle

  Basketbol müsabakalarında elde ettiğiniz başarıya bağlı olarak tecrübe ve aynı zamanda para ödülü… »
 • Oil Hunt 2Oil Hunt 2

  Pipeti kullanma başarınıza bağlı olarak puan kazanabileceğiniz ve petrol içerek eğlenebileceğiniz bu oyun serinin… »
 • Black Desert Online OyunBlack Desert Online Oyun

  MMO oyunlarından bir tanesi olarak ilgi görmeye devam eden ve 2014 yılında oluşturulduktan bu yana değerinin arttığı… »
 • Muscle KingMuscle King

  Kas yapma sürecini gösteren ve özel bir yapıya sahip olan tıklama uygulamaları Muscle King ile değerlendirmek mümkün… »
 • Flat Zombies Defense Cleanup AndroidFlat Zombies Defense Cleanup Android

  Bir göreviniz bulunuyor ve bu görev de tamamen katları, bulunduğunuz ortamı temizlemeye dayanıyor. Eğer başarılı… »
 • Spider TroubleSpider Trouble

  Heyecan verici ve son derece eğlendirici oyunlardan bir tanesi olan Spider Trouble sizi bir örümcek haline getiriyor. Son… »
 • Oil HuntOil Hunt

  Serinin ilk oyunu olarak ilgi görmeye devam eden oil hunt el becerinizi geliştirebileceğiniz özel uygulamalardan bir tanesi… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD