Allods Online

lk ve tek Türkçe seslendirmeli MMORPG

İki taraf, altı ırk, bol öfke, binlerce macera, TEK OYUN!

Allods Online son derece gelişmiş grafikleriyle 2011 yılının en iyi MMORPG’si olmaya şimdiden aday bir oyun. Üstelik Rusya kaynaklı Mail.ru Games tarafından tamamen Türkçe seslendirildi. Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Allods Online oyunundaki karakterleri hepimizin yakından tanıdığı ünlü isimler seslendirdi.


Allods Online Hikayesi

Sarnaut gezegeni olağanüstü kıtalara sahiptir. Her kıtanın kendine özgü iklimi, yaratıkları ve savaşçıları bulunuyor. Huzurlu ve barış dolu bir gezegen olan Sarnaut’un en güçlü gruplarından biri olan Ulu Büyücüler Meclisi’nin başkanı olarak Skrakan seçilir. Yeni baş büyücü gezegendeki yetenekli öğrencileri toplayarak onlara yıllarca ders verir. Bu öğrencilerden ikisi Nezeb ve Tenses, yetenekleriyle göz dolduran bu iki genç Kanya krallığı kurulana kadar göçebe kabilelerine liderlik etmişlerdir. Bir süre sonra aralarında çıkan kavgayı kaybeden Nezeb kabilesinden uzaklaşarak uzak diyarlara gider. Burada kendi kabilesi gibi göçebe yaşayan Ugra halkına katılır. Kısa süre içerisinde halkın güvenini kazanır ve Ugra kabilesinin liderleri arasına katılır. Nezeb liderliğinde kurak topraklardan kurtulan kabile Kanya krallığının verimli topraklarına yerleşirler. Burada gerçekleşen büyük savaştan zafer elde eden Nezeb, bu verimli topraklarda Zadagan krallığını kurmuştur. Eski arkadaşının yönetiminde olan Kanya ile uzun yıllar süren savaşlar yaşanacağını bilmektedir.

Sarnaut gezegeni savaştan daha çok büyük bir tehlike ile karşı karşıya kalır. Uzay boşluğunda birden ortaya çıkan Astral isimli gizemli madde Sarnaut gezegenini içerisine alarak parçalara ayırmıştır. Ancak parçalanan gezegen dağılmayarak astral içerisinde salınmaya başlamıştır. Gezegende meydana gelen büyük felaketin ardından eskiden kalan düşmanlık tekrar baş gösterdi. Tenses ve Nezeb düşmanlığı eskiden olduğu gibi iki farklı insan ırkıyla sınırlı kalmadı. Gezegende yaşayan diğer 4 ırkta savaşa dahil oldu.

Yaşanan büyük savaşlar sırasında gizemli astral maddesi içerisinde bulunan gezegen parçaları arasında seyahat çok zordu. Günün birinde eski balıkçı teknesini astral boşluğuna düşüren balıkçı bodur çok önemli bir buluş yapmıştır. Balıkçı teknesinin altında bulunan ve nereden geldiğini bilmediği bir taş sayesinde tekne astral maddesinin içerisinde yüzebilmekteydi. Bu buluş parçalanmış gezegendeki yaşamı tamamen değiştirmiş, ittifak ve imparatorluk kuvvetleri yeni adalar bulmak için keşiflere çıkmışlardır. Bu keşifler sırasında İlahi Bölge adında bir ada bulunmuştur. Ada bulunmadan önce küçük çatışmalar olarak devam eden savaş etki alanını genişletmiş ve amansız bir savaş haline gelmiştir.

Oyun Tanıtım Video

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Basketball BattleBasketball Battle

  Basketbol müsabakalarında elde ettiğiniz başarıya bağlı olarak tecrübe ve aynı zamanda para ödülü… »
 • Oil Hunt 2Oil Hunt 2

  Pipeti kullanma başarınıza bağlı olarak puan kazanabileceğiniz ve petrol içerek eğlenebileceğiniz bu oyun serinin… »
 • Black Desert Online OyunBlack Desert Online Oyun

  MMO oyunlarından bir tanesi olarak ilgi görmeye devam eden ve 2014 yılında oluşturulduktan bu yana değerinin arttığı… »
 • Muscle KingMuscle King

  Kas yapma sürecini gösteren ve özel bir yapıya sahip olan tıklama uygulamaları Muscle King ile değerlendirmek mümkün… »
 • Flat Zombies Defense Cleanup AndroidFlat Zombies Defense Cleanup Android

  Bir göreviniz bulunuyor ve bu görev de tamamen katları, bulunduğunuz ortamı temizlemeye dayanıyor. Eğer başarılı… »
 • Spider TroubleSpider Trouble

  Heyecan verici ve son derece eğlendirici oyunlardan bir tanesi olan Spider Trouble sizi bir örümcek haline getiriyor. Son… »
 • Oil HuntOil Hunt

  Serinin ilk oyunu olarak ilgi görmeye devam eden oil hunt el becerinizi geliştirebileceğiniz özel uygulamalardan bir tanesi… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD