Android Oyunlarını Bilgisayarda Nasıl Açarım?

Android oyunların bilgisayarda açılabilmesi için oluşturulmuş programları kullanarak, tek kişilik hikaye temalı oyunlarda da, online oyunlarda da yer alabilirsiniz. Sadece telefondan oynanması gerekmeyen, bilgisayarın özel bir uygulamayla birlikte sizin telefonunuz olarak tanıtılabileceği uygulamalar oluşturulmuştur. Hesabınıza giriş yapmanız ve telefon numaranızı yazmanız halinde tüm uygulamalarınız ve hesaplarınız bilgisayardan da aktif duruma geçirilecektir. İsterseniz Facebook, Skype gibi uygulamaları da telefonunuzu açmanıza gerek kalmaksızın, Blue Stacks 3 ile değerlendirebilirsiniz.

Emulator Uygulamaları Güvenilir Mi?

Telefonunuzla giriş yaptığınız uygulamaların her birine direkt olarak Blue Stacks 3 oyunuyla ulaşabilir, her zaman için aynı işlemleri Mouse aracılığıyla da yapabilirsiniz. Emulator uygulamalarında bilgilerin giriliyor olması nedeniyle güvenli olmadığını söyleyen bir kitle bulunuyor.

Büyük bir bölümü özel sistemler oluşturularak hazırlandığı için, telefonunuzda da girmiş olduğunuz bilgileri kullanarak hesabınıza ulaşmanızı sağlıyor. Telefonunuzdaki güvenlik ağının aynısı bu tarz programlarda da yer alıyor. Andy, Nox APP Player gibi programlar sayesinde de telefonunuzda olan tüm içerikleri bilgisayardan yönetebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Far Cry 5Far Cry 5

  Far Cry 5, 2018 yılında oyun severlerin beğenisine sunulan oyunlar arasında yer alıyor. PC, PS4 ve Xbox One’da oynamak… »
 • The Wolf Among Us 2The Wolf Among Us 2

  Telltale Game imzası bulunan The Wolf Among Us serisinin ilk oyunu, oyun severler tarafından çok sevilmiştir. Fakat daha… »
 • Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )

  2018 yılının şüphesiz en iyi oyunlarından biri PUBG olarak bilinmektedir. Çıktığı günden beri büyük küçük pek… »
 • Jurassic World EvolutionJurassic World Evolution

  Çıkış tarihi henüz net olmayan Jurassic World Evolution oyunu, oyun severlerin Xbox için çok uzun süredir beklediği… »
 • Sea Of ThievesSea Of Thieves

  Sea of Thieves, Xbox oyuncuların aslında 3 yıldır beklediği oyunlardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Yani oyunun… »
 • Red Dead Redemption 2Red Dead Redemption 2

  Grand Theft Auto yani GTA serisinin de yapımcısı olan Rockstar Games, yine GTA gibi herkesin beğeneceği bir seri ile oyun… »
 • Monster Hunter WorldMonster Hunter World

  İnternette Xbox One için oyun ararken karşınıza en çok çıkacak oyunlardan bir tanesi Monster Hunter World’dür. 26… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD