Angry Birds Go Mobil İnceleme

Angry Birds Go

Bir zamanlar mobil platformun en çok oynanan oyunu olan ama bu unvanını Candy Crush Saga’ya kaptıran Angry Birds serisi yeni bir oyunla karşımızda: Angry Birds Go. Aynı Crash’i hatırlattı bize. Hikayenin tamamen dışına çıkılmış ve maceralı bir yarış oyunu içine yerleştirilmiş karakterlerimiz. Biz de sizler için Angry Birds Go Mobil İnceleme yazısını sizlere sunuyoruz; indirmeden önce oyun hakkında bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz.

İlk önce kırmızı kuş ile başlayan yarış serüvenimiz, oyun içerisinde ilerledikçe farklı karakterlerin elinde hayat buluyor. Her kuşun yorulma seviyesi olduğundan dolayı birkaç yarış sonra diğer kuşları da kullanmamız yine geliştirme gibi zorunlu bırakılıyor. Yarışların türleri oldukça güzel olmasına rağmen, oynanış biraz yavan kalmış durumda. Şu sıralar oynamış olduğum Sonic & All-Stars Racing Transformed karting oyunundaki akıcılığı bu oyunda bulamadım diyebilirim. Araçlar pek fazla gelişmiş olmadığından dolayı drift yaparken oyuncuyu biraz zorlayabiliyor.

Oyun içerisindeki yarış modları beşe ayrılıyor: Klasik yarış, zamana karşı yarış, meyve yarışı, düello yarışı ve şampiyon yarışı. Klasik mod içerisinde normal bildiğimiz bir yarışı yaparken, zaman karşı yarış modunda biraz daha zorlanarak yarışı vaktinde bitirmeye uğraşıyoruz. Meyve yarışı modunda yolumuza çıkan meyveleri parçalayarak puanımızı kazanıyoruz ve yarış sonunda puanların toplamına göre yıldız elde ediyoruz. Düello yarışındaysa bir kişiye karşı kozlarımızı paylaşıyoruz ve son olarak şampiyonluk yarışında bir kızgın kuşu yenerek onu yarış klübümüze dahil ediyoruz.

Ücretsiz olduğundan dolayı mutlaka denemenizi öneriyorum diyebilirim. Diğer kart oyunlarındaki kadar zevkli bir oynanış tarzı olmasa bile içerisindeki modları görmek ve kızgın kuşların nasıl yarıştığını bilmek için oynanabilir durumda. Bölümlerin aşırı zor olmaması oldukça güzel bir durum. Tekrar tekrar aynı bölümde saatlerinizi harcamanıza gerek kalmıyor. Oyunun en sevdiğim tarafı ise araçları oldu. Araçların gayet komik ve yapıldığı malzemeler taş devrinden kalma. Bu yüzden çok hoşuma gittiler. Eminim sizler de seveceksinizdir.

Artılar:

Farklı bir Angry Birds deneyimi
Hoş sesler
Güzel görsel öğeler

Eksiler:

Drift yaparken çok zorlanmak

Puan: 75/100

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Blood & TruthBlood & Truth

  Aksiyon kahramanları genellikle uzun uzadıya televizyon izlemez ama bunun nedeni, binanın çeşitli noktalarına göz atmak… »
 • Ratchet & ClankRatchet & Clank

  Ratchet & Clank ile efsanelerin doğuşuna, yepyeni ve harika bir şekilde şahit olmak üzeresiniz. Yakında çıkacak… »
 • Knack 2Knack 2

  Knack2 ile çevredeki en küçük kahraman ile büyük düşünmenin artık vakti geldi. Eğlence dolu ve boyutsal değişim… »
 • Call of Cthulhu Oyun TanıtımıCall of Cthulhu Oyun Tanıtımı

  Amerikalı korku yazarı Howard Phillipslovecraft ve Cthulhu mitosunun yaratıcısı olan yazarın ismini duyup da… »
 • Crysis Oyunu HakkındaCrysis Oyunu Hakkında

  Oyun dünyasını ortaya çıktığından bu yana oldukça meşgul eden Crysis oyunu, Directx 10 desteği ve harika grafiği… »
 • Into The Breach Oyun TanıtımıInto The Breach Oyun Tanıtımı

  Böceklerin yaşam alanlarına saldırısını konu alan oyun güçlü piksel görsellere sahip ve roguelike temelleri üzerine… »
 • Merged OyunuMerged Oyunu

  Merged; dünya çapında yaklaşık 50 milyondan fazla kişiye ulaşan ve 5 günde 1 milyon kez indirilme rekoruna sahip bir… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD