Angry Birds Go Mobil İnceleme

Angry Birds Go

Bir zamanlar mobil platformun en çok oynanan oyunu olan ama bu unvanını Candy Crush Saga’ya kaptıran Angry Birds serisi yeni bir oyunla karşımızda: Angry Birds Go. Aynı Crash’i hatırlattı bize. Hikayenin tamamen dışına çıkılmış ve maceralı bir yarış oyunu içine yerleştirilmiş karakterlerimiz. Biz de sizler için Angry Birds Go Mobil İnceleme yazısını sizlere sunuyoruz; indirmeden önce oyun hakkında bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz.

İlk önce kırmızı kuş ile başlayan yarış serüvenimiz, oyun içerisinde ilerledikçe farklı karakterlerin elinde hayat buluyor. Her kuşun yorulma seviyesi olduğundan dolayı birkaç yarış sonra diğer kuşları da kullanmamız yine geliştirme gibi zorunlu bırakılıyor. Yarışların türleri oldukça güzel olmasına rağmen, oynanış biraz yavan kalmış durumda. Şu sıralar oynamış olduğum Sonic & All-Stars Racing Transformed karting oyunundaki akıcılığı bu oyunda bulamadım diyebilirim. Araçlar pek fazla gelişmiş olmadığından dolayı drift yaparken oyuncuyu biraz zorlayabiliyor.

Oyun içerisindeki yarış modları beşe ayrılıyor: Klasik yarış, zamana karşı yarış, meyve yarışı, düello yarışı ve şampiyon yarışı. Klasik mod içerisinde normal bildiğimiz bir yarışı yaparken, zaman karşı yarış modunda biraz daha zorlanarak yarışı vaktinde bitirmeye uğraşıyoruz. Meyve yarışı modunda yolumuza çıkan meyveleri parçalayarak puanımızı kazanıyoruz ve yarış sonunda puanların toplamına göre yıldız elde ediyoruz. Düello yarışındaysa bir kişiye karşı kozlarımızı paylaşıyoruz ve son olarak şampiyonluk yarışında bir kızgın kuşu yenerek onu yarış klübümüze dahil ediyoruz.

Ücretsiz olduğundan dolayı mutlaka denemenizi öneriyorum diyebilirim. Diğer kart oyunlarındaki kadar zevkli bir oynanış tarzı olmasa bile içerisindeki modları görmek ve kızgın kuşların nasıl yarıştığını bilmek için oynanabilir durumda. Bölümlerin aşırı zor olmaması oldukça güzel bir durum. Tekrar tekrar aynı bölümde saatlerinizi harcamanıza gerek kalmıyor. Oyunun en sevdiğim tarafı ise araçları oldu. Araçların gayet komik ve yapıldığı malzemeler taş devrinden kalma. Bu yüzden çok hoşuma gittiler. Eminim sizler de seveceksinizdir.

Artılar:

Farklı bir Angry Birds deneyimi
Hoş sesler
Güzel görsel öğeler

Eksiler:

Drift yaparken çok zorlanmak

Puan: 75/100

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Basketball BattleBasketball Battle

  Basketbol müsabakalarında elde ettiğiniz başarıya bağlı olarak tecrübe ve aynı zamanda para ödülü… »
 • Oil Hunt 2Oil Hunt 2

  Pipeti kullanma başarınıza bağlı olarak puan kazanabileceğiniz ve petrol içerek eğlenebileceğiniz bu oyun serinin… »
 • Black Desert Online OyunBlack Desert Online Oyun

  MMO oyunlarından bir tanesi olarak ilgi görmeye devam eden ve 2014 yılında oluşturulduktan bu yana değerinin arttığı… »
 • Muscle KingMuscle King

  Kas yapma sürecini gösteren ve özel bir yapıya sahip olan tıklama uygulamaları Muscle King ile değerlendirmek mümkün… »
 • Flat Zombies Defense Cleanup AndroidFlat Zombies Defense Cleanup Android

  Bir göreviniz bulunuyor ve bu görev de tamamen katları, bulunduğunuz ortamı temizlemeye dayanıyor. Eğer başarılı… »
 • Spider TroubleSpider Trouble

  Heyecan verici ve son derece eğlendirici oyunlardan bir tanesi olan Spider Trouble sizi bir örümcek haline getiriyor. Son… »
 • Oil HuntOil Hunt

  Serinin ilk oyunu olarak ilgi görmeye devam eden oil hunt el becerinizi geliştirebileceğiniz özel uygulamalardan bir tanesi… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD