Angry Birds Go Mobil İnceleme

Angry Birds Go

Bir zamanlar mobil platformun en çok oynanan oyunu olan ama bu unvanını Candy Crush Saga’ya kaptıran Angry Birds serisi yeni bir oyunla karşımızda: Angry Birds Go. Aynı Crash’i hatırlattı bize. Hikayenin tamamen dışına çıkılmış ve maceralı bir yarış oyunu içine yerleştirilmiş karakterlerimiz. Biz de sizler için Angry Birds Go Mobil İnceleme yazısını sizlere sunuyoruz; indirmeden önce oyun hakkında bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz.

İlk önce kırmızı kuş ile başlayan yarış serüvenimiz, oyun içerisinde ilerledikçe farklı karakterlerin elinde hayat buluyor. Her kuşun yorulma seviyesi olduğundan dolayı birkaç yarış sonra diğer kuşları da kullanmamız yine geliştirme gibi zorunlu bırakılıyor. Yarışların türleri oldukça güzel olmasına rağmen, oynanış biraz yavan kalmış durumda. Şu sıralar oynamış olduğum Sonic & All-Stars Racing Transformed karting oyunundaki akıcılığı bu oyunda bulamadım diyebilirim. Araçlar pek fazla gelişmiş olmadığından dolayı drift yaparken oyuncuyu biraz zorlayabiliyor.

Oyun içerisindeki yarış modları beşe ayrılıyor: Klasik yarış, zamana karşı yarış, meyve yarışı, düello yarışı ve şampiyon yarışı. Klasik mod içerisinde normal bildiğimiz bir yarışı yaparken, zaman karşı yarış modunda biraz daha zorlanarak yarışı vaktinde bitirmeye uğraşıyoruz. Meyve yarışı modunda yolumuza çıkan meyveleri parçalayarak puanımızı kazanıyoruz ve yarış sonunda puanların toplamına göre yıldız elde ediyoruz. Düello yarışındaysa bir kişiye karşı kozlarımızı paylaşıyoruz ve son olarak şampiyonluk yarışında bir kızgın kuşu yenerek onu yarış klübümüze dahil ediyoruz.

Ücretsiz olduğundan dolayı mutlaka denemenizi öneriyorum diyebilirim. Diğer kart oyunlarındaki kadar zevkli bir oynanış tarzı olmasa bile içerisindeki modları görmek ve kızgın kuşların nasıl yarıştığını bilmek için oynanabilir durumda. Bölümlerin aşırı zor olmaması oldukça güzel bir durum. Tekrar tekrar aynı bölümde saatlerinizi harcamanıza gerek kalmıyor. Oyunun en sevdiğim tarafı ise araçları oldu. Araçların gayet komik ve yapıldığı malzemeler taş devrinden kalma. Bu yüzden çok hoşuma gittiler. Eminim sizler de seveceksinizdir.

Artılar:

Farklı bir Angry Birds deneyimi
Hoş sesler
Güzel görsel öğeler

Eksiler:

Drift yaparken çok zorlanmak

Puan: 75/100

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )

  2018 yılının şüphesiz en iyi oyunlarından biri PUBG olarak bilinmektedir. Çıktığı günden beri büyük küçük pek… »
 • Jurassic World EvolutionJurassic World Evolution

  Çıkış tarihi henüz net olmayan Jurassic World Evolution oyunu, oyun severlerin Xbox için çok uzun süredir beklediği… »
 • Sea Of ThievesSea Of Thieves

  Sea of Thieves, Xbox oyuncuların aslında 3 yıldır beklediği oyunlardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Yani oyunun… »
 • Red Dead Redemption 2Red Dead Redemption 2

  Grand Theft Auto yani GTA serisinin de yapımcısı olan Rockstar Games, yine GTA gibi herkesin beğeneceği bir seri ile oyun… »
 • Monster Hunter WorldMonster Hunter World

  İnternette Xbox One için oyun ararken karşınıza en çok çıkacak oyunlardan bir tanesi Monster Hunter World’dür. 26… »
 • Metal Gear SurviveMetal Gear Survive

  2018 yılı Xbox oyunları konusundan oldukça şanslı bir yıl olmaya devam etmektedir. 22 şubatta oyun severlerin… »
 • God Of WarGod Of War

  Yunan mitolojisini sevenler için oldukça güzel bir oyun olan God of War, 2005 yılında PS2 için çıkan oyunlardan bir… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD