Apex Legends’ın 3. Sezon Fragmanı Yayınlandı, World’s Edge’i Fragmanda Ön Planda!

Battle Royale serisinin piyasaya girdiğinden beri her gün daha fazla tercih edilmesinin ardından sektöre çıış yapan Apex Legends, oyuncuları tarafından sürekli takip edilen ve beğenilerek oynanan bir oyun. Gelecek yakın zaman içerisinde 3. Sezonunun geleceğini açıklayan oyun, fragman içerisinde oyunun yeni haritası olarak bilinen World’s Edge yer alarak oyuncularını heyecanlandırıyor.

Respawn Entertainment şirketi Apex Legends’in en son seyircisiyle buluşan 3. Sezon fragmanı içerisinde Word’s Edge adını taşıyan özel ve yeni bir haritanın varlığından oyuncularını haberdar etmişti.

Apex Legends Yayınladığı 3. Sezon Fragmanına Göre Yeni Sürünüm Hakkında Bilgi Verdi

Bugün Game Play fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmana göre oyunun yeni arena özellikleri görüntüsü hakkında oldukça fazla bilgi sahibi olabildik. Fragmanda yer alan oyuncular için oluşturulan yeni mekanlar, pek çok yeni ortam varlığının yanı sıra bazı yeni özellikteki karakterler de gösterildi. Crypto yeni sezon içerisinde oyuncuları ile buluşmayı planlayarak oyuncularını heyecanlandırıyor.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »
 • Heavy RainHeavy Rain

  Quantin Dream tarafından geliştirilen suç ve gerilim oyunu olan Heavy Rain, çocuğu origami katili tarafından kaçırılan… »
 • Detroit: Become HumanDetroit: Become Human

  Markus, Connor ve Kara isimli üç androidin hikayesini anlatan Detroit: Become Human bir macera oyunu. Birden fazla oynanan… »
 • Uncharted SerisiUncharted Serisi

  Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, Uncharted: Golden Abyss, Uncharted… »
 • Mass Effect SerisiMass Effect Serisi

  22.yüzyılın sonlarında samanyolunda ki hayali bir atmosferde gerçekleşen Mass Effect üçlemesi Protez ismi verilen eski… »
 • Life is StrangeLife is Strange

  Hikaye tabanlı bir interaktif video oyunu olan Life is Strange, Dontnod Entertainment tarafından geliştirildi. Fotoğraf… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD