Arkadaşlarınızla Oynayabileceğiniz Keyifli Oyunlar

Oyun konsollarının en sevilen arkadaş oyunlarıyla tanışmaya hazır mısınız? Arkadaşınızla güzel bir günün sonunda keyifle oynayabileceğiniz, mücadele içeren oyunlar sayesinde güzel zaman geçirmeye devam edebilirsiniz. İki kişilik PS4 oyunlarıyla hem eğlenip hem de mücadele etmenin tadına varacağınız gibi heyecandan birbirinizle kızışa da bilirsiniz.

İki Kişilik Oyunlar

Arkadaşlarınızla bir turnuva düzenleyip, iki kişilik pc ya da konsol oyunlarında vakit geçirebilirsiniz. Son zamanlarda en çok oynanan iki kişilik oyunlar arasında PES futbol oyunları ve Mortol Kombat gibi dövüş oyunları da yer alıyor. Ama mücadele oyunu seven arkadaşlar için Towerfall. Ascnsion oyunu önerilerimiz arasında yer alıyor. Oyuncuların birbirini öldürmeye çalıştığı bu oyunda, hız çok önemli. Daha sonra Gan beasts E3 oyununu oynayabilirsiniz. Macera oyunları arasında tercih edilen en güzel oyunlardan biri olan Gang beasts E3 oyunun amacı rakibinizi bir yere atarak onun hedefe ulaşmasına engel olmak. Crawl oyunuyla 4 kişi birlikte oyuna katılarak bu mücadelede birinci gelmeye çalışarak, güzel zaman geçirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »
 • Heavy RainHeavy Rain

  Quantin Dream tarafından geliştirilen suç ve gerilim oyunu olan Heavy Rain, çocuğu origami katili tarafından kaçırılan… »
 • Detroit: Become HumanDetroit: Become Human

  Markus, Connor ve Kara isimli üç androidin hikayesini anlatan Detroit: Become Human bir macera oyunu. Birden fazla oynanan… »
 • Uncharted SerisiUncharted Serisi

  Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, Uncharted: Golden Abyss, Uncharted… »
 • Mass Effect SerisiMass Effect Serisi

  22.yüzyılın sonlarında samanyolunda ki hayali bir atmosferde gerçekleşen Mass Effect üçlemesi Protez ismi verilen eski… »
 • Life is StrangeLife is Strange

  Hikaye tabanlı bir interaktif video oyunu olan Life is Strange, Dontnod Entertainment tarafından geliştirildi. Fotoğraf… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD