Assassin’s Creed Origins

Oyunlar arasında en geniş dünya yapısına sahip olması nedeniyle ilgi gören Assassin’s Creed oyunu, özellikle uzun yıllardır oyun piyasasını şekillendiriyordu. Serinin uzun süredir sürekli olarak aynı dövüş teknikleri ve karakter yapılarına sahip olması, yapımcıların yoğun eleştirilere maruz kalmasına yol açıyordu. İlk iki oyunundan sonra hiçbir şekilde teknik ve hikaye açısından ilerleme kaydedilmemiş olması, oyunun sevenlerini de üzüyordu. Özellikle beklenen hikaye yapılarının belirlenmemesi, Unity ve Syndicate ile ilgili beklenmedik kararlar da tüm oyun hikayesini kötü bir hale getirmişti.

Antik Mısır’da Bir Suikastçı

Antik Mısır’da geçen hikayenin bu kez diğerlerinden daha farklı bir görüntüsü, karakter kontrolü ve stratejisi bulunuyor. Oyunda yer alan tüm silahlar ve farklı özelliklere sahip ekipmanlar, suikastçının daha da farklı dövüş teknikleri kullanmasına imkan tanıyor.

Antik Mısır’da, birkaç yıl önce üretilen oyunlara kıyasla çok daha farklı bir hikaye oluşturulmuştur. Bayek, firavununu ve halkını düşünerek hareket etmek zorunda olan bir fedaidir. Medjay görevine sahip olması nedeniyle, intikamı yerine öncelikle görevlerini gözeterek araştırmalar yapmak zorunda kalıyor. OafA üyelerinin oyundaki düşmanca tavırları, bir halkın sindirilmesi için çalışmaları, her biri Bayek ile karşılaşana kadar sürüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Far Cry 5Far Cry 5

  Far Cry 5, 2018 yılında oyun severlerin beğenisine sunulan oyunlar arasında yer alıyor. PC, PS4 ve Xbox One’da oynamak… »
 • The Wolf Among Us 2The Wolf Among Us 2

  Telltale Game imzası bulunan The Wolf Among Us serisinin ilk oyunu, oyun severler tarafından çok sevilmiştir. Fakat daha… »
 • Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )

  2018 yılının şüphesiz en iyi oyunlarından biri PUBG olarak bilinmektedir. Çıktığı günden beri büyük küçük pek… »
 • Jurassic World EvolutionJurassic World Evolution

  Çıkış tarihi henüz net olmayan Jurassic World Evolution oyunu, oyun severlerin Xbox için çok uzun süredir beklediği… »
 • Sea Of ThievesSea Of Thieves

  Sea of Thieves, Xbox oyuncuların aslında 3 yıldır beklediği oyunlardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Yani oyunun… »
 • Red Dead Redemption 2Red Dead Redemption 2

  Grand Theft Auto yani GTA serisinin de yapımcısı olan Rockstar Games, yine GTA gibi herkesin beğeneceği bir seri ile oyun… »
 • Monster Hunter WorldMonster Hunter World

  İnternette Xbox One için oyun ararken karşınıza en çok çıkacak oyunlardan bir tanesi Monster Hunter World’dür. 26… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD