Basketball Battle

Basketbol müsabakalarında elde ettiğiniz başarıya bağlı olarak tecrübe ve aynı zamanda para ödülü kazanabiliyorsunuz. Ne kadar şutu bloklarsanız, top çalmayı başarırsanız ve aynı zamanda karşılaşmalarda başarılı şut çekebilirseniz, o kadar yüksek değerlerde ödül kazanabilirsiniz. Basketball battle sayesinde her zaman için özel toplar ve kıyafetler kullanılabiliyor ve tüm faaliyetler gerçekleştirilebiliyor.

Amerika’da Şehir Turnuvalarına Katılın

Başarılı basketbol ekibi olabilmek için öncelikle teke tek yaptığınız karşılaşmaları başından sonuna kadar analiz ederek doğru sonuçlanmalarını sağlamaya dikkat etmeniz gerekiyor. Basketball battle aracılığıyla artık tek kişinin futbol müsabakalarının yanı sıra, futbolda da rahatlıkla turnuvalara katılabilir ve her türlü uygulamayı değerlendirebilirsiniz. Amerika’da öncelikle ilk olarak antrenman maçı yapıyorsunuz ve takım kurmaya layık olup olmadığınıza karar verilebiliyor. Ardından ise şehrin pek çok noktasında özel müsabakalar yapıyorsunuz ve ilk 11 sayısına ulaşan siz olursanız maçı kazanıyorsunuz. Çeyrek final, yarı final ve final olacak biçimde düzenlenen turnuvalarda maç kazandıkça ve turnuvayı başarılı bir şekilde sonuçlandırdıkça alacağınız miktar değişebiliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Metro SerisiMetro Serisi

  Dimitry Glukhovsky’nin aynı adı taşıyan kitabından konusunu alan Metro 2033’te hikâye başlangıç yılı 2013. 2013… »
 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »
 • Heavy RainHeavy Rain

  Quantin Dream tarafından geliştirilen suç ve gerilim oyunu olan Heavy Rain, çocuğu origami katili tarafından kaçırılan… »
 • Detroit: Become HumanDetroit: Become Human

  Markus, Connor ve Kara isimli üç androidin hikayesini anlatan Detroit: Become Human bir macera oyunu. Birden fazla oynanan… »
 • Uncharted SerisiUncharted Serisi

  Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, Uncharted: Golden Abyss, Uncharted… »
 • Mass Effect SerisiMass Effect Serisi

  22.yüzyılın sonlarında samanyolunda ki hayali bir atmosferde gerçekleşen Mass Effect üçlemesi Protez ismi verilen eski… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD