Battlefield 4 Platoons Sistemi

Battlefield 4

Battlefield oyuncularının şu anda en çok şikayet ettiği durumlardan birisi, arkadaş listesinde ekli olan kişilerin aynı takımda başkalarına karşı savaşamaması. Eğer kendi arkadaşınızla oynamak istiyorsanız ikinizden biri karşı takımda olmak zorunda. Sırf bu yüzden arkadaş listesinden birbirini çıkaranlar ve random atarak aynı takımda olmak için onlarca dakikalar harcayan arkadaşlar olduğunu biliyoruz. Ancak Activision sonunda bu çileye bir son getiriyor ve Platoons sistemini devreye sokmaya hazırlanıyor.

Battlefield 4’e “Platoons” sistemi sayesinde normal takım ve grup kurma özelliği geri geliyor. Bu sayede arkadaşınızı takımınıza davet ederek aynı sunucuda, aynı takımda oynabilirsiniz.

Sistemin tam olarak nasıl çalışacağı, nasıl işleyeceği ya da ne zaman güncellenerek geleceği hakkında henüz bir bilgi yok.

Son olarak ufak bir şans var. DICE, eğer kalabalık bir arkadaş grubunuz varsa bu sisteme erken erişim kazanma şansı tanıyor. Küçük bir grubunuz varsa kesinliklikle kabul edilmeyeceksiniz çünkü testin tam olarak doğru işlemesi için kalabalık bir grup arıyor.

Eğer erkenden erişmek ve başvurmak istiyorsanız Battlelog forumuna girerek o başlığı hemen görebilir ve katılabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Far Cry 5Far Cry 5

  Far Cry 5, 2018 yılında oyun severlerin beğenisine sunulan oyunlar arasında yer alıyor. PC, PS4 ve Xbox One’da oynamak… »
 • The Wolf Among Us 2The Wolf Among Us 2

  Telltale Game imzası bulunan The Wolf Among Us serisinin ilk oyunu, oyun severler tarafından çok sevilmiştir. Fakat daha… »
 • Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )

  2018 yılının şüphesiz en iyi oyunlarından biri PUBG olarak bilinmektedir. Çıktığı günden beri büyük küçük pek… »
 • Jurassic World EvolutionJurassic World Evolution

  Çıkış tarihi henüz net olmayan Jurassic World Evolution oyunu, oyun severlerin Xbox için çok uzun süredir beklediği… »
 • Sea Of ThievesSea Of Thieves

  Sea of Thieves, Xbox oyuncuların aslında 3 yıldır beklediği oyunlardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Yani oyunun… »
 • Red Dead Redemption 2Red Dead Redemption 2

  Grand Theft Auto yani GTA serisinin de yapımcısı olan Rockstar Games, yine GTA gibi herkesin beğeneceği bir seri ile oyun… »
 • Monster Hunter WorldMonster Hunter World

  İnternette Xbox One için oyun ararken karşınıza en çok çıkacak oyunlardan bir tanesi Monster Hunter World’dür. 26… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD