Battlefield 4 Platoons Sistemi

Battlefield 4

Battlefield oyuncularının şu anda en çok şikayet ettiği durumlardan birisi, arkadaş listesinde ekli olan kişilerin aynı takımda başkalarına karşı savaşamaması. Eğer kendi arkadaşınızla oynamak istiyorsanız ikinizden biri karşı takımda olmak zorunda. Sırf bu yüzden arkadaş listesinden birbirini çıkaranlar ve random atarak aynı takımda olmak için onlarca dakikalar harcayan arkadaşlar olduğunu biliyoruz. Ancak Activision sonunda bu çileye bir son getiriyor ve Platoons sistemini devreye sokmaya hazırlanıyor.

Battlefield 4’e “Platoons” sistemi sayesinde normal takım ve grup kurma özelliği geri geliyor. Bu sayede arkadaşınızı takımınıza davet ederek aynı sunucuda, aynı takımda oynabilirsiniz.

Sistemin tam olarak nasıl çalışacağı, nasıl işleyeceği ya da ne zaman güncellenerek geleceği hakkında henüz bir bilgi yok.

Son olarak ufak bir şans var. DICE, eğer kalabalık bir arkadaş grubunuz varsa bu sisteme erken erişim kazanma şansı tanıyor. Küçük bir grubunuz varsa kesinliklikle kabul edilmeyeceksiniz çünkü testin tam olarak doğru işlemesi için kalabalık bir grup arıyor.

Eğer erkenden erişmek ve başvurmak istiyorsanız Battlelog forumuna girerek o başlığı hemen görebilir ve katılabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Anthem OyunuAnthem Oyunu

  Anthem Oyunu; Fort tarsis adı verilen bir ana merkez üzerine kurulu. Fort Tarsis görevlerin alındığı ve alışveriş… »
 • Samorost 3 İncelemesiSamorost 3 İncelemesi

  Bulmaca sevenlerin hiç bırakmak istemediği Samorost 3 oyunu ücretli olarak sunulan bir Android oyunudur. Adım adım belli… »
 • Alien: Blackout İncelemesiAlien: Blackout İncelemesi

  2019 yılına damga vuracak olan oyunlardan biri olan Alien: Blackout korkuyu sevenleri cezbedecek bir mobil oyun. Ücretli… »
 • Oceanhorn İncelemesiOceanhorn İncelemesi

  Ücretsiz olarak Android kullanıcılarına sunulan Oceanhorn oyunu macera isteyenlerin isteklerine sonuna kadar cevap… »
 • The Wolf Among Us İncelemesiThe Wolf Among Us İncelemesi

  Bölümlerden oluşan oynanabilen bu özel oyun ücretli olarak sunulan oyunlar arasında en çok beğenilenlerden biridir.… »
 • Wild Beyond İncelemesiWild Beyond İncelemesi

  Ücretsiz olarak telefonlarınıza indirerek şahane bir strateji oyununa dahil olabileceğiniz Wild Beyond, karakter kartları… »
 • GRID Autosport İncelemesiGRID Autosport İncelemesi

  Araba ve yarış tutkunlarına hitap eden GRID Autosport ücretli bir oyundur. Öncelik olarak İOS işletim sistemine sahip… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD