Betrayer Mart Sonu çıkıyor

Betrayer Mart Sonu çıkıyor, Blackpowder Games’in geliştirdiği FPS oyunu Betrayer Steam Early Access’den çıkıp, 24 Mart’ta PC’ye geliyor. Geliştiricilerinin açıklamasına göre oyun $19.99 olacak.

FEAR ve No One Lives Forever oyunlarının eski geliştiricisi Monolith Productions, Betrayer’ın gelişini geçtiğimiz Ağustos yılında duyurmuştu. Daha sonra Early Access için kullanılabilir olacağını açıklamıştı. Early Access’e $14.99 olarak girmişti. Oyunun full versiyonu ise bu ay sonuna doğru PC için kullanılabilir olacak.

Oyunun yaratıcısı Craig Hubbard, daha önce hazırlanmış bir konuşmasında, ”FEAR’ın neredeyse 10 yıl önce çıkışından sonra, araştırma ve keşif tabanlı, minimal el fonksiyonlarından oluşan bir oyun geliştirmek için bekliyorduk.” diye belirtti. ”Sonunda bu şansı elde ettiğimiz için mutluyuz..” diye ekledi.

1604 Vİrginia’sında geçen oyunun görselleri biraz kafanızı karıştırabilir. Çünkü hikayenin çözemediğiniz kısmında, boşluklar kendi kendine dolduruluyor ve böylece bambaşka bir oyun yapısı karşımıza çıkıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Anthem OyunuAnthem Oyunu

  Anthem Oyunu; Fort tarsis adı verilen bir ana merkez üzerine kurulu. Fort Tarsis görevlerin alındığı ve alışveriş… »
 • Samorost 3 İncelemesiSamorost 3 İncelemesi

  Bulmaca sevenlerin hiç bırakmak istemediği Samorost 3 oyunu ücretli olarak sunulan bir Android oyunudur. Adım adım belli… »
 • Alien: Blackout İncelemesiAlien: Blackout İncelemesi

  2019 yılına damga vuracak olan oyunlardan biri olan Alien: Blackout korkuyu sevenleri cezbedecek bir mobil oyun. Ücretli… »
 • Oceanhorn İncelemesiOceanhorn İncelemesi

  Ücretsiz olarak Android kullanıcılarına sunulan Oceanhorn oyunu macera isteyenlerin isteklerine sonuna kadar cevap… »
 • The Wolf Among Us İncelemesiThe Wolf Among Us İncelemesi

  Bölümlerden oluşan oynanabilen bu özel oyun ücretli olarak sunulan oyunlar arasında en çok beğenilenlerden biridir.… »
 • Wild Beyond İncelemesiWild Beyond İncelemesi

  Ücretsiz olarak telefonlarınıza indirerek şahane bir strateji oyununa dahil olabileceğiniz Wild Beyond, karakter kartları… »
 • GRID Autosport İncelemesiGRID Autosport İncelemesi

  Araba ve yarış tutkunlarına hitap eden GRID Autosport ücretli bir oyundur. Öncelik olarak İOS işletim sistemine sahip… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD