Black Desert Online Oyun

MMO oyunlarından bir tanesi olarak ilgi görmeye devam eden ve 2014 yılında oluşturulduktan bu yana değerinin arttığı bilinen oyunlardan biridir. Yapısı itibariyle son derece heyecan verici oyunlardan bir tanesi olarak görülen ve aynı zamanda Avrupa genelinde hizmet verilebilecek olan uygulama Türkiye’den girişe izin vermiyor. Bunun temel nedeninin ne olduğu henüz tam olarak anlaşılamıyor fakat eğer başarılı bir şekilde giriş yapılmak isteniyorsa mutlaka Avrupa’dan herhangi bir ülkenin VPN’i kullanılarak işlemler tamamlanmalıdır. Black Desert online oyun yapısını koruyabileceği düşünülen uygulamalardan bir tanesi olarak gösteriliyor. Korku yaşatabilecek görsel efektleri bulunması, sizi tamamen oyunun içerisinde gibi hissettirecektir.

Black Desert Nasıl Oynanır?

Ormanda hayatta kalmak, avlanmak, savaşmak ve özel eşyalar elde ederek isterseniz kendi başınıza, isterseniz de arkadaşlarınızla oyunda aşama kaydedebilirsiniz. Black Desert karanlık yapısı sayesinde saatler boyunca gözleri yormadan oynanabilecek bir yapıyla ilgi görmeye devam edebiliyor. Oyunda karakterinizin görünüşünü, silahlarını zaman içerisinde katledebileceğiniz yaratıklara göre seçebilir ve kendi istediğiniz gibi seviyenize göre değiştirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Anthem OyunuAnthem Oyunu

  Anthem Oyunu; Fort tarsis adı verilen bir ana merkez üzerine kurulu. Fort Tarsis görevlerin alındığı ve alışveriş… »
 • Samorost 3 İncelemesiSamorost 3 İncelemesi

  Bulmaca sevenlerin hiç bırakmak istemediği Samorost 3 oyunu ücretli olarak sunulan bir Android oyunudur. Adım adım belli… »
 • Alien: Blackout İncelemesiAlien: Blackout İncelemesi

  2019 yılına damga vuracak olan oyunlardan biri olan Alien: Blackout korkuyu sevenleri cezbedecek bir mobil oyun. Ücretli… »
 • Oceanhorn İncelemesiOceanhorn İncelemesi

  Ücretsiz olarak Android kullanıcılarına sunulan Oceanhorn oyunu macera isteyenlerin isteklerine sonuna kadar cevap… »
 • The Wolf Among Us İncelemesiThe Wolf Among Us İncelemesi

  Bölümlerden oluşan oynanabilen bu özel oyun ücretli olarak sunulan oyunlar arasında en çok beğenilenlerden biridir.… »
 • Wild Beyond İncelemesiWild Beyond İncelemesi

  Ücretsiz olarak telefonlarınıza indirerek şahane bir strateji oyununa dahil olabileceğiniz Wild Beyond, karakter kartları… »
 • GRID Autosport İncelemesiGRID Autosport İncelemesi

  Araba ve yarış tutkunlarına hitap eden GRID Autosport ücretli bir oyundur. Öncelik olarak İOS işletim sistemine sahip… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD