Black Desert Online Oyun

MMO oyunlarından bir tanesi olarak ilgi görmeye devam eden ve 2014 yılında oluşturulduktan bu yana değerinin arttığı bilinen oyunlardan biridir. Yapısı itibariyle son derece heyecan verici oyunlardan bir tanesi olarak görülen ve aynı zamanda Avrupa genelinde hizmet verilebilecek olan uygulama Türkiye’den girişe izin vermiyor. Bunun temel nedeninin ne olduğu henüz tam olarak anlaşılamıyor fakat eğer başarılı bir şekilde giriş yapılmak isteniyorsa mutlaka Avrupa’dan herhangi bir ülkenin VPN’i kullanılarak işlemler tamamlanmalıdır. Black Desert online oyun yapısını koruyabileceği düşünülen uygulamalardan bir tanesi olarak gösteriliyor. Korku yaşatabilecek görsel efektleri bulunması, sizi tamamen oyunun içerisinde gibi hissettirecektir.

Black Desert Nasıl Oynanır?

Ormanda hayatta kalmak, avlanmak, savaşmak ve özel eşyalar elde ederek isterseniz kendi başınıza, isterseniz de arkadaşlarınızla oyunda aşama kaydedebilirsiniz. Black Desert karanlık yapısı sayesinde saatler boyunca gözleri yormadan oynanabilecek bir yapıyla ilgi görmeye devam edebiliyor. Oyunda karakterinizin görünüşünü, silahlarını zaman içerisinde katledebileceğiniz yaratıklara göre seçebilir ve kendi istediğiniz gibi seviyenize göre değiştirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Far Cry 5Far Cry 5

  Far Cry 5, 2018 yılında oyun severlerin beğenisine sunulan oyunlar arasında yer alıyor. PC, PS4 ve Xbox One’da oynamak… »
 • The Wolf Among Us 2The Wolf Among Us 2

  Telltale Game imzası bulunan The Wolf Among Us serisinin ilk oyunu, oyun severler tarafından çok sevilmiştir. Fakat daha… »
 • Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )

  2018 yılının şüphesiz en iyi oyunlarından biri PUBG olarak bilinmektedir. Çıktığı günden beri büyük küçük pek… »
 • Jurassic World EvolutionJurassic World Evolution

  Çıkış tarihi henüz net olmayan Jurassic World Evolution oyunu, oyun severlerin Xbox için çok uzun süredir beklediği… »
 • Sea Of ThievesSea Of Thieves

  Sea of Thieves, Xbox oyuncuların aslında 3 yıldır beklediği oyunlardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Yani oyunun… »
 • Red Dead Redemption 2Red Dead Redemption 2

  Grand Theft Auto yani GTA serisinin de yapımcısı olan Rockstar Games, yine GTA gibi herkesin beğeneceği bir seri ile oyun… »
 • Monster Hunter WorldMonster Hunter World

  İnternette Xbox One için oyun ararken karşınıza en çok çıkacak oyunlardan bir tanesi Monster Hunter World’dür. 26… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD