Blizzard, yeni karakterler getiriyor

wow

Blizzard hiç beklenmedik bir hamleye imza atmaya hazırlanıyor. World of Warcraft içindeki karakterlerin tasarımı yeniden yapılandırılıyor. World of Warcraft Sanat Yönetmeni Chris Robinson tarafından paylaşılmış olan fotoğraflara baktığımızda çok iyi geliştirmeler yapıldığını görebiliyoruz. Yazımızın altında bulunan galerideki fotoğrafları siz de gördüğünüzde bizle aynı fikirde olacağınız kesin.

Resmi World of Warcraft blogundaki yazısında karakter modellerini sıfırdan yaparken izledikleri yolu da biraz anlatan Sanat Yönetmeni, en önem verdikleri şeyin yeni modellerin orijinal versiyonların ruhuna sadık kalması olduğunun altını çizdi. Bazı modellerin 1000 poligondan az olduğunu ve yeni modellerin çoğunun 5000 poligonun üzerine çıktığını da vurgulayan Robinson, kalan diğer ırklar üzerinde de hararetle çalışmaya devam ettiklerini söyledi. Tüm vanilla ırkları ve The Burning Crusade ek paketiyle gelen Blood Elf ile Draenei’lar Warlords of Draeneor çıkışında tamamen sıfırdan yapılmış, yeni iskeletleri ve animasyonlarıyla karşımızda olacak yani.

Böylece an itibariyle yeni Cüce, Gnome, Ork, Forsaken, Tauren ve dişi İnsan modellerinin yeni hallerini görmüş olduk. Geriye Night Elf, Blood Elf, Draenei, Troll, dişi Ork ve erkek İnsan modelleri kalmış oluyor. Umarız Blizzard bizi çok bekletmeden yeni blog yazılarıyla kalan ırkları da göz önüne sermeye devam eder.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »
 • Heavy RainHeavy Rain

  Quantin Dream tarafından geliştirilen suç ve gerilim oyunu olan Heavy Rain, çocuğu origami katili tarafından kaçırılan… »
 • Detroit: Become HumanDetroit: Become Human

  Markus, Connor ve Kara isimli üç androidin hikayesini anlatan Detroit: Become Human bir macera oyunu. Birden fazla oynanan… »
 • Uncharted SerisiUncharted Serisi

  Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, Uncharted: Golden Abyss, Uncharted… »
 • Mass Effect SerisiMass Effect Serisi

  22.yüzyılın sonlarında samanyolunda ki hayali bir atmosferde gerçekleşen Mass Effect üçlemesi Protez ismi verilen eski… »
 • Life is StrangeLife is Strange

  Hikaye tabanlı bir interaktif video oyunu olan Life is Strange, Dontnod Entertainment tarafından geliştirildi. Fotoğraf… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD