Blizzard, yeni karakterler getiriyor

wow

Blizzard hiç beklenmedik bir hamleye imza atmaya hazırlanıyor. World of Warcraft içindeki karakterlerin tasarımı yeniden yapılandırılıyor. World of Warcraft Sanat Yönetmeni Chris Robinson tarafından paylaşılmış olan fotoğraflara baktığımızda çok iyi geliştirmeler yapıldığını görebiliyoruz. Yazımızın altında bulunan galerideki fotoğrafları siz de gördüğünüzde bizle aynı fikirde olacağınız kesin.

Resmi World of Warcraft blogundaki yazısında karakter modellerini sıfırdan yaparken izledikleri yolu da biraz anlatan Sanat Yönetmeni, en önem verdikleri şeyin yeni modellerin orijinal versiyonların ruhuna sadık kalması olduğunun altını çizdi. Bazı modellerin 1000 poligondan az olduğunu ve yeni modellerin çoğunun 5000 poligonun üzerine çıktığını da vurgulayan Robinson, kalan diğer ırklar üzerinde de hararetle çalışmaya devam ettiklerini söyledi. Tüm vanilla ırkları ve The Burning Crusade ek paketiyle gelen Blood Elf ile Draenei’lar Warlords of Draeneor çıkışında tamamen sıfırdan yapılmış, yeni iskeletleri ve animasyonlarıyla karşımızda olacak yani.

Böylece an itibariyle yeni Cüce, Gnome, Ork, Forsaken, Tauren ve dişi İnsan modellerinin yeni hallerini görmüş olduk. Geriye Night Elf, Blood Elf, Draenei, Troll, dişi Ork ve erkek İnsan modelleri kalmış oluyor. Umarız Blizzard bizi çok bekletmeden yeni blog yazılarıyla kalan ırkları da göz önüne sermeye devam eder.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Anthem OyunuAnthem Oyunu

  Anthem Oyunu; Fort tarsis adı verilen bir ana merkez üzerine kurulu. Fort Tarsis görevlerin alındığı ve alışveriş… »
 • Samorost 3 İncelemesiSamorost 3 İncelemesi

  Bulmaca sevenlerin hiç bırakmak istemediği Samorost 3 oyunu ücretli olarak sunulan bir Android oyunudur. Adım adım belli… »
 • Alien: Blackout İncelemesiAlien: Blackout İncelemesi

  2019 yılına damga vuracak olan oyunlardan biri olan Alien: Blackout korkuyu sevenleri cezbedecek bir mobil oyun. Ücretli… »
 • Oceanhorn İncelemesiOceanhorn İncelemesi

  Ücretsiz olarak Android kullanıcılarına sunulan Oceanhorn oyunu macera isteyenlerin isteklerine sonuna kadar cevap… »
 • The Wolf Among Us İncelemesiThe Wolf Among Us İncelemesi

  Bölümlerden oluşan oynanabilen bu özel oyun ücretli olarak sunulan oyunlar arasında en çok beğenilenlerden biridir.… »
 • Wild Beyond İncelemesiWild Beyond İncelemesi

  Ücretsiz olarak telefonlarınıza indirerek şahane bir strateji oyununa dahil olabileceğiniz Wild Beyond, karakter kartları… »
 • GRID Autosport İncelemesiGRID Autosport İncelemesi

  Araba ve yarış tutkunlarına hitap eden GRID Autosport ücretli bir oyundur. Öncelik olarak İOS işletim sistemine sahip… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD