Blizzard, yeni karakterler getiriyor

wow

Blizzard hiç beklenmedik bir hamleye imza atmaya hazırlanıyor. World of Warcraft içindeki karakterlerin tasarımı yeniden yapılandırılıyor. World of Warcraft Sanat Yönetmeni Chris Robinson tarafından paylaşılmış olan fotoğraflara baktığımızda çok iyi geliştirmeler yapıldığını görebiliyoruz. Yazımızın altında bulunan galerideki fotoğrafları siz de gördüğünüzde bizle aynı fikirde olacağınız kesin.

Resmi World of Warcraft blogundaki yazısında karakter modellerini sıfırdan yaparken izledikleri yolu da biraz anlatan Sanat Yönetmeni, en önem verdikleri şeyin yeni modellerin orijinal versiyonların ruhuna sadık kalması olduğunun altını çizdi. Bazı modellerin 1000 poligondan az olduğunu ve yeni modellerin çoğunun 5000 poligonun üzerine çıktığını da vurgulayan Robinson, kalan diğer ırklar üzerinde de hararetle çalışmaya devam ettiklerini söyledi. Tüm vanilla ırkları ve The Burning Crusade ek paketiyle gelen Blood Elf ile Draenei’lar Warlords of Draeneor çıkışında tamamen sıfırdan yapılmış, yeni iskeletleri ve animasyonlarıyla karşımızda olacak yani.

Böylece an itibariyle yeni Cüce, Gnome, Ork, Forsaken, Tauren ve dişi İnsan modellerinin yeni hallerini görmüş olduk. Geriye Night Elf, Blood Elf, Draenei, Troll, dişi Ork ve erkek İnsan modelleri kalmış oluyor. Umarız Blizzard bizi çok bekletmeden yeni blog yazılarıyla kalan ırkları da göz önüne sermeye devam eder.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Basketball BattleBasketball Battle

  Basketbol müsabakalarında elde ettiğiniz başarıya bağlı olarak tecrübe ve aynı zamanda para ödülü… »
 • Oil Hunt 2Oil Hunt 2

  Pipeti kullanma başarınıza bağlı olarak puan kazanabileceğiniz ve petrol içerek eğlenebileceğiniz bu oyun serinin… »
 • Black Desert Online OyunBlack Desert Online Oyun

  MMO oyunlarından bir tanesi olarak ilgi görmeye devam eden ve 2014 yılında oluşturulduktan bu yana değerinin arttığı… »
 • Muscle KingMuscle King

  Kas yapma sürecini gösteren ve özel bir yapıya sahip olan tıklama uygulamaları Muscle King ile değerlendirmek mümkün… »
 • Flat Zombies Defense Cleanup AndroidFlat Zombies Defense Cleanup Android

  Bir göreviniz bulunuyor ve bu görev de tamamen katları, bulunduğunuz ortamı temizlemeye dayanıyor. Eğer başarılı… »
 • Spider TroubleSpider Trouble

  Heyecan verici ve son derece eğlendirici oyunlardan bir tanesi olan Spider Trouble sizi bir örümcek haline getiriyor. Son… »
 • Oil HuntOil Hunt

  Serinin ilk oyunu olarak ilgi görmeye devam eden oil hunt el becerinizi geliştirebileceğiniz özel uygulamalardan bir tanesi… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD