Broken Age Retro Modu

retro

Son zamanlarda sevilen oyunlardan bir tanesi olan Broken Age, şimdi de retro modu ile ortalıkta dolanıyor. İnternette yayımlanmış olan bir videoda oyunu nasıl retro şeklinde, 8 bit kalitesinde oynayabileceğimiz gösterilirken oyuncular tarafından fazla ilgi gördü. Biz de bu haberimizde sizlere bu videoyu sunuyoruz. Siz de isterseniz oyunu eski görüntülerle oynayarak bir nevi nostalji yaşayabilirsiniz.

Double Fine’ın yeni macera oyunu Broken Age’in son zamanlarda ortalıkta dolaşan retro modu için yayınlanmış bir video bulunuyor. Videoda oyunun nasıl retro modunda oynatılacağını görüyorsunuz.

Aslında işlemin o kadar da karmaşık olmadığını farkettiğinizde ise olayın sadece çözünürlük ayarı ve tuş kontrolü ile alakalı olduğunu görüyoruz. Broken Age şu anda Kickstarter destekçileri için açık. Geri kalanlar ise 28 Ocak’a kadar bekleyecek. Broken Age, Steam üzerinden 22.49 dolara satılıyor. Oyunun retro modunun videosu aşağıda yer alıyor, bol keyifli seyirler diliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Anthem OyunuAnthem Oyunu

  Anthem Oyunu; Fort tarsis adı verilen bir ana merkez üzerine kurulu. Fort Tarsis görevlerin alındığı ve alışveriş… »
 • Samorost 3 İncelemesiSamorost 3 İncelemesi

  Bulmaca sevenlerin hiç bırakmak istemediği Samorost 3 oyunu ücretli olarak sunulan bir Android oyunudur. Adım adım belli… »
 • Alien: Blackout İncelemesiAlien: Blackout İncelemesi

  2019 yılına damga vuracak olan oyunlardan biri olan Alien: Blackout korkuyu sevenleri cezbedecek bir mobil oyun. Ücretli… »
 • Oceanhorn İncelemesiOceanhorn İncelemesi

  Ücretsiz olarak Android kullanıcılarına sunulan Oceanhorn oyunu macera isteyenlerin isteklerine sonuna kadar cevap… »
 • The Wolf Among Us İncelemesiThe Wolf Among Us İncelemesi

  Bölümlerden oluşan oynanabilen bu özel oyun ücretli olarak sunulan oyunlar arasında en çok beğenilenlerden biridir.… »
 • Wild Beyond İncelemesiWild Beyond İncelemesi

  Ücretsiz olarak telefonlarınıza indirerek şahane bir strateji oyununa dahil olabileceğiniz Wild Beyond, karakter kartları… »
 • GRID Autosport İncelemesiGRID Autosport İncelemesi

  Araba ve yarış tutkunlarına hitap eden GRID Autosport ücretli bir oyundur. Öncelik olarak İOS işletim sistemine sahip… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD