City of Steam’de Beyin Fırtınası

Geçtiğimiz kısa dönem içerisinde tüm sunucularını kullanıcılara tamamen açan City of Steam’de radikal değişiklikler erken alınacak. Geçtiğimiz ayın 27′sinde oyuncular ve oyun yöneticileri arasında bir etkinlik düzenlendi ve bu etkinlikte tartışmalı bir toplantı da yapıldı. Toplantıda Mechanist Games’in CEO’su David Lindsay de yer alırken oyunun nasıl daha fazla geliştirilebileceğine ve oyuncuların ne istediklerine dair konuşmalar yapıldı. Beyin Fırtınası adı verilen bu toplantı sonucunda elde edilen şeyler de oldu.

Mechanist Games ekibinden gelen bilgilere göre Nisan ayı içerisinde City of Steam oyuncuları yenilikler ile karşılaşacaklar. Oyuna Kasa adında yeni bir harita ekleniyor ve bunun yanında yeni silahlar ve zırhlar da oyuncuların kullanımına sunulacak. Oyun içi zevkli etkinlikler yapılacakken bu etkinlikler hem maddi hem de sistemsel artılar kazandıracak oyunculara. Oyuna özel zindanlar eklendi, buralara oyuncular tek başlarına girebilecekler ve zorluk seviyesini kendileri ayarlayabilecek. Ayrıca siz de bugünden sonra City of Steam’a oyun hakkında önerilerinizi gönderebilirsiniz. Mechanist Games ekibinin sadece bu yönde özel bir çalışması olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Far Cry 5Far Cry 5

  Far Cry 5, 2018 yılında oyun severlerin beğenisine sunulan oyunlar arasında yer alıyor. PC, PS4 ve Xbox One’da oynamak… »
 • The Wolf Among Us 2The Wolf Among Us 2

  Telltale Game imzası bulunan The Wolf Among Us serisinin ilk oyunu, oyun severler tarafından çok sevilmiştir. Fakat daha… »
 • Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )

  2018 yılının şüphesiz en iyi oyunlarından biri PUBG olarak bilinmektedir. Çıktığı günden beri büyük küçük pek… »
 • Jurassic World EvolutionJurassic World Evolution

  Çıkış tarihi henüz net olmayan Jurassic World Evolution oyunu, oyun severlerin Xbox için çok uzun süredir beklediği… »
 • Sea Of ThievesSea Of Thieves

  Sea of Thieves, Xbox oyuncuların aslında 3 yıldır beklediği oyunlardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Yani oyunun… »
 • Red Dead Redemption 2Red Dead Redemption 2

  Grand Theft Auto yani GTA serisinin de yapımcısı olan Rockstar Games, yine GTA gibi herkesin beğeneceği bir seri ile oyun… »
 • Monster Hunter WorldMonster Hunter World

  İnternette Xbox One için oyun ararken karşınıza en çok çıkacak oyunlardan bir tanesi Monster Hunter World’dür. 26… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD