Civilization: Beyond Earth Gameplay

Civilization Beyond Earth

Geride bıraktığımız Civilization oyunlarını oyuncular çok rahat bir şekilde çözebiliyor, oyunun sonunu görebiliyorlardı. Ancak yapılan açıklamalara ve bu aralar çıkan oyunların genelindeki gizem tutkusuna bakılırsa Civlization: Beyond Earth, eski sürümlerine hiç mi hiç benzemeyecek. İsmine de bakılırsa zaten oyunun “yeryüzünün ötesinde” diyor, bakalım bizleri nasıl maceralar bekleniyor. Bunun yanı sıra oyunun gameplay videosu da yayımlandı.

Bugün ise Firaxis, Beyond Earth için yeni bir video yayımladı ve yayımlanan videoda, yardımcımız olarak Master Control, bizlere Civilization: Beyond Earth’ün nasıl oynandığını göstermekte. Beyond Earth’te, üç farklı birlik bulunacak ve video, seçebileceğimiz birlikleri de kısaca tanıtmakta. Ayrıca video, yeni dünyalarda kuracağımız kolonilerin işleyişleri ve daha önce görmediğimiz askeri birliklerin güçlerini göstermekte. İşte bahsini ettiğimiz Civilization: Beyond Earth gameplay videosu, bol keyifli seyirler diliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Anthem OyunuAnthem Oyunu

  Anthem Oyunu; Fort tarsis adı verilen bir ana merkez üzerine kurulu. Fort Tarsis görevlerin alındığı ve alışveriş… »
 • Samorost 3 İncelemesiSamorost 3 İncelemesi

  Bulmaca sevenlerin hiç bırakmak istemediği Samorost 3 oyunu ücretli olarak sunulan bir Android oyunudur. Adım adım belli… »
 • Alien: Blackout İncelemesiAlien: Blackout İncelemesi

  2019 yılına damga vuracak olan oyunlardan biri olan Alien: Blackout korkuyu sevenleri cezbedecek bir mobil oyun. Ücretli… »
 • Oceanhorn İncelemesiOceanhorn İncelemesi

  Ücretsiz olarak Android kullanıcılarına sunulan Oceanhorn oyunu macera isteyenlerin isteklerine sonuna kadar cevap… »
 • The Wolf Among Us İncelemesiThe Wolf Among Us İncelemesi

  Bölümlerden oluşan oynanabilen bu özel oyun ücretli olarak sunulan oyunlar arasında en çok beğenilenlerden biridir.… »
 • Wild Beyond İncelemesiWild Beyond İncelemesi

  Ücretsiz olarak telefonlarınıza indirerek şahane bir strateji oyununa dahil olabileceğiniz Wild Beyond, karakter kartları… »
 • GRID Autosport İncelemesiGRID Autosport İncelemesi

  Araba ve yarış tutkunlarına hitap eden GRID Autosport ücretli bir oyundur. Öncelik olarak İOS işletim sistemine sahip… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD