Clash Royale Mobil Cihaz Oyunu

Clash Royale oyunundaki çeşitliliğin zaman içerisinde arttırılmasıyla birlikte kullanıcı sayısı da olağanüstü şekilde değişiklik göstermeye başlamıştır. Android ve İos uygulamalarının ortaya çıkmasından sonra Clash Royale mobil cihaz oyunu olarak yayılan bu türde birbirinden farklı taktikler geliştirilebilir. Türkiye’de bulunan gençler tarafından da oldukça yoğun bir şekilde talepte bulunulan oyunla ilgili olarak an itibariyle toplamda 100 milyon indirmeye ulaşılmıştır. Karakterlerin geliştirilebilmesi, savaşçıların güçlendirilmesi ve seviyenin daha kolay atlanabilmesi için Clash Royale yönetimi tarafından geliştirilen elmas sisteminden yararlanılabilir. Clash Royale yeşil taş olarak belirlenen oyunun ücretli birimi, sandık satışında kullanılıyor.

Clash Royale Uygulama Özellikleri

Oyundaki en önemli birimler sandıklar aracılığıyla elde edilebilir. Her sandığın kendine has gizemli bir kart çıkarma şansı bulunuyor. Efsanevi ve destansı kartların önemi, oyunun gidişatını değiştirebilecek kadar büyüktür. Clash Royale mobil cihaz oyunu erçek para yatırılarak oynandığı taktirde birkaç haftalık çalışmayı sadece kısa süre içerisind elde edebilmenize imkan tanıyacaktır. Clashroyale sandık alma sürecinde hesabınıza ön ödemeli kartlar yardımıyla yeşil taş yükleyebilir ve rakibinizle eş zamanlı olarak yaptığnız savaşı kazanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Far Cry 5Far Cry 5

  Far Cry 5, 2018 yılında oyun severlerin beğenisine sunulan oyunlar arasında yer alıyor. PC, PS4 ve Xbox One’da oynamak… »
 • The Wolf Among Us 2The Wolf Among Us 2

  Telltale Game imzası bulunan The Wolf Among Us serisinin ilk oyunu, oyun severler tarafından çok sevilmiştir. Fakat daha… »
 • Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )

  2018 yılının şüphesiz en iyi oyunlarından biri PUBG olarak bilinmektedir. Çıktığı günden beri büyük küçük pek… »
 • Jurassic World EvolutionJurassic World Evolution

  Çıkış tarihi henüz net olmayan Jurassic World Evolution oyunu, oyun severlerin Xbox için çok uzun süredir beklediği… »
 • Sea Of ThievesSea Of Thieves

  Sea of Thieves, Xbox oyuncuların aslında 3 yıldır beklediği oyunlardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Yani oyunun… »
 • Red Dead Redemption 2Red Dead Redemption 2

  Grand Theft Auto yani GTA serisinin de yapımcısı olan Rockstar Games, yine GTA gibi herkesin beğeneceği bir seri ile oyun… »
 • Monster Hunter WorldMonster Hunter World

  İnternette Xbox One için oyun ararken karşınıza en çok çıkacak oyunlardan bir tanesi Monster Hunter World’dür. 26… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD