COD: Advanced Warfare öncekilere benzemeyecek

COD Advanced Warfare

Daha önce 2014’ün Nisan ayında bizlerle buluşturulacağı açıklanan ancak ardından ertelendiği belirtilen Call of Duty: Advanced Warfare için yeni bilgiler, görseller ve videolar gelmeye devam ediyor. Oyun Kasım ayında satışa sunulacakken geçtiğimiz günlerde sona eren E3’te de yeni görsellere şahit olmuştuk. Oyuncuların yorumlarının pek iç açıcı olmamasının nedeni CoD’un sürekli iyi trailerlar yayımlayıp oyunu yeterli seviyeye getirememesiydi. Bu oyunda aynı şey yaşanır mı, yaşanmaz mı bilmiyoruz ama Advanced Warfare’in eski CoD oyunlarından konsept olarak farklı olacağını belirtelim.

Call of Duty takipçilerinin Kasım ayını iple çekmesine neden olan Call of Duty: Advanced Warfare, yepyeni bir video ile karşımızda. PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve One platformlarındaki yerini alacak olan FPS oyunumuz, bu sefer konsept olarak daha farklı noktalara ilerliyor ve oyunculara ilginç bir deneyim yaşatmak istiyor. Yayımlanan E3 görüntüleri, oyunseverleri ne kadar tatmin etti bilemiyoruz ancak CoD severlerin, Call of Duty: Advanced Warfare’ı merakla beklediğini biliyoruz.

İşte yayımlanan son Call of Duty: Advanced Warfare görüntüleri ve bu sefer serinin arkasındaki çok özel detaylara şahit oluyoruz. İyi seyirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Far Cry 5Far Cry 5

  Far Cry 5, 2018 yılında oyun severlerin beğenisine sunulan oyunlar arasında yer alıyor. PC, PS4 ve Xbox One’da oynamak… »
 • The Wolf Among Us 2The Wolf Among Us 2

  Telltale Game imzası bulunan The Wolf Among Us serisinin ilk oyunu, oyun severler tarafından çok sevilmiştir. Fakat daha… »
 • Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )

  2018 yılının şüphesiz en iyi oyunlarından biri PUBG olarak bilinmektedir. Çıktığı günden beri büyük küçük pek… »
 • Jurassic World EvolutionJurassic World Evolution

  Çıkış tarihi henüz net olmayan Jurassic World Evolution oyunu, oyun severlerin Xbox için çok uzun süredir beklediği… »
 • Sea Of ThievesSea Of Thieves

  Sea of Thieves, Xbox oyuncuların aslında 3 yıldır beklediği oyunlardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Yani oyunun… »
 • Red Dead Redemption 2Red Dead Redemption 2

  Grand Theft Auto yani GTA serisinin de yapımcısı olan Rockstar Games, yine GTA gibi herkesin beğeneceği bir seri ile oyun… »
 • Monster Hunter WorldMonster Hunter World

  İnternette Xbox One için oyun ararken karşınıza en çok çıkacak oyunlardan bir tanesi Monster Hunter World’dür. 26… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD