CoD: Advanced Warfare’den yeni bilgiler

CoD Advanced Warfare

Geçtiğimiz hafta tanıtılan Call of Duty serisinin yeni oyunu Advanced Warfare’den neredeyse her gün yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Bu sefer de oyunun içeriği hakkında fazlasıyla bilgilendirici haberler elimize ulaştı. Kasım ayında neredeyse tüm platformlarda satışa sunulacak olan oyun 2054’te geçecek.

Call of Duty: Advanced Warfare’in 2054 yılında geçen hikayesi, küresel bir 11 Eylül durumuna değinecek. Er Mitchel isimli karakteri yöneteceğiz ve seslendirme Batman: Arkham Knight’ın Two Face’i, Batman: Arkham Origins’in Joker’i ve The Last of Us’ın Joel’u olan Troy Baker tarafından yapılacak.

Senaryo boyunca her bölümden sonra tecrübe puanı kazanacağız ve bu puanları da giydiğimiz dış iskelet giysimizi geliştirmek için kullanacağız. Bu giysi görünmez olmamızı ve hızlıca kurşunlardan kaçmamızı, menzil almamızı, süper zıplama yapmamızı, havada süzülmemizi sağlayacak…Oyunda pitbull isimli bir aracımız olacak.

Müzikler ise MGS ismiyle tanınan Harry Gregson Williams tarafından yapılacak. Ses olarak ise Death Space’deki atmosferik sesleri yapan Don Veca kadroda yer alacak.

Çoklu oyunculu mod için ise söylenen ise; “tek kişilik moddaki olasıkların çevrimiçi moda aktarıldıklarında nasıl olacağını hayal edebilirsiniz.”şeklinde oldu. Bakalım Call of Duty: Advanced Warfare başka ne gibi detaylarla karşımıza çıkacak?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Far Cry 5Far Cry 5

  Far Cry 5, 2018 yılında oyun severlerin beğenisine sunulan oyunlar arasında yer alıyor. PC, PS4 ve Xbox One’da oynamak… »
 • The Wolf Among Us 2The Wolf Among Us 2

  Telltale Game imzası bulunan The Wolf Among Us serisinin ilk oyunu, oyun severler tarafından çok sevilmiştir. Fakat daha… »
 • Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )

  2018 yılının şüphesiz en iyi oyunlarından biri PUBG olarak bilinmektedir. Çıktığı günden beri büyük küçük pek… »
 • Jurassic World EvolutionJurassic World Evolution

  Çıkış tarihi henüz net olmayan Jurassic World Evolution oyunu, oyun severlerin Xbox için çok uzun süredir beklediği… »
 • Sea Of ThievesSea Of Thieves

  Sea of Thieves, Xbox oyuncuların aslında 3 yıldır beklediği oyunlardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Yani oyunun… »
 • Red Dead Redemption 2Red Dead Redemption 2

  Grand Theft Auto yani GTA serisinin de yapımcısı olan Rockstar Games, yine GTA gibi herkesin beğeneceği bir seri ile oyun… »
 • Monster Hunter WorldMonster Hunter World

  İnternette Xbox One için oyun ararken karşınıza en çok çıkacak oyunlardan bir tanesi Monster Hunter World’dür. 26… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD