CoD: Ghosts The Wolf DLC

cod_ghosts

Oyunların çıkarmış olduğu DLC’ler çoğu oyuncuları genelde üzer. Zira çoğu oyuna sadece bir iki harita ve skin ekleyerek geçiştirirler. Ancak bazıları, istisnaları da hem sistemde değişiklik yaparlar hem de farklı fikirler katarak oyunu daha zengin bir hale getirirler. Ancak Activision yine kendini aşmış gibi görünüyor!

DLC’ler söz konusu olduğunda anlamlı içerikleri devamlı savunuyoruz. Burial at Sea, Knife of Dunwall, Blood Dragon gibi DLC’ler ile hiçbir problemimiz yok, hatta kendilerini pek seviyoruz. Ama sadece oyuna iki üç silah, birkaç skin ekleyen DLC’ler ayrı bir mesele. Ve eğer aşağıdaki resimle ortaya atılan iddia doğruysa, Activision bu meselede yeni bir seviyeye erişmiş vaziyette. Killstreak yapınca çağırabildiğimiz Guard Dog’a yeni bir skin satıyorlar. Kurt oluyor Guard Dog’unuz. Şimdi diyeceksiniz ki “Yahu yazar, ne var işte atıl Kurt deriz, Tarkan role play’i yaparız, sen de amma abarttın ha!”. Ben de diyorum ki sevgili okur, Activision bu skini 4 Dolara satacak! 4$! Bu paraya alınabilinecek indie oyunlar var. En son Steam indiriminde Max Payne 3’ü bu kadar bir paraya satın alabiliyorduk. Ben mi abartıyorum sevgili okurlar, yoksa bu hakikaten abes bir DLC ve abes bir fiyat talebi mi? Ne dersiniz?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Far Cry 5Far Cry 5

  Far Cry 5, 2018 yılında oyun severlerin beğenisine sunulan oyunlar arasında yer alıyor. PC, PS4 ve Xbox One’da oynamak… »
 • The Wolf Among Us 2The Wolf Among Us 2

  Telltale Game imzası bulunan The Wolf Among Us serisinin ilk oyunu, oyun severler tarafından çok sevilmiştir. Fakat daha… »
 • Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )

  2018 yılının şüphesiz en iyi oyunlarından biri PUBG olarak bilinmektedir. Çıktığı günden beri büyük küçük pek… »
 • Jurassic World EvolutionJurassic World Evolution

  Çıkış tarihi henüz net olmayan Jurassic World Evolution oyunu, oyun severlerin Xbox için çok uzun süredir beklediği… »
 • Sea Of ThievesSea Of Thieves

  Sea of Thieves, Xbox oyuncuların aslında 3 yıldır beklediği oyunlardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Yani oyunun… »
 • Red Dead Redemption 2Red Dead Redemption 2

  Grand Theft Auto yani GTA serisinin de yapımcısı olan Rockstar Games, yine GTA gibi herkesin beğeneceği bir seri ile oyun… »
 • Monster Hunter WorldMonster Hunter World

  İnternette Xbox One için oyun ararken karşınıza en çok çıkacak oyunlardan bir tanesi Monster Hunter World’dür. 26… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD