CoD: Ghosts The Wolf DLC

cod_ghosts

Oyunların çıkarmış olduğu DLC’ler çoğu oyuncuları genelde üzer. Zira çoğu oyuna sadece bir iki harita ve skin ekleyerek geçiştirirler. Ancak bazıları, istisnaları da hem sistemde değişiklik yaparlar hem de farklı fikirler katarak oyunu daha zengin bir hale getirirler. Ancak Activision yine kendini aşmış gibi görünüyor!

DLC’ler söz konusu olduğunda anlamlı içerikleri devamlı savunuyoruz. Burial at Sea, Knife of Dunwall, Blood Dragon gibi DLC’ler ile hiçbir problemimiz yok, hatta kendilerini pek seviyoruz. Ama sadece oyuna iki üç silah, birkaç skin ekleyen DLC’ler ayrı bir mesele. Ve eğer aşağıdaki resimle ortaya atılan iddia doğruysa, Activision bu meselede yeni bir seviyeye erişmiş vaziyette. Killstreak yapınca çağırabildiğimiz Guard Dog’a yeni bir skin satıyorlar. Kurt oluyor Guard Dog’unuz. Şimdi diyeceksiniz ki “Yahu yazar, ne var işte atıl Kurt deriz, Tarkan role play’i yaparız, sen de amma abarttın ha!”. Ben de diyorum ki sevgili okur, Activision bu skini 4 Dolara satacak! 4$! Bu paraya alınabilinecek indie oyunlar var. En son Steam indiriminde Max Payne 3’ü bu kadar bir paraya satın alabiliyorduk. Ben mi abartıyorum sevgili okurlar, yoksa bu hakikaten abes bir DLC ve abes bir fiyat talebi mi? Ne dersiniz?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Metro SerisiMetro Serisi

  Dimitry Glukhovsky’nin aynı adı taşıyan kitabından konusunu alan Metro 2033’te hikâye başlangıç yılı 2013. 2013… »
 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »
 • Heavy RainHeavy Rain

  Quantin Dream tarafından geliştirilen suç ve gerilim oyunu olan Heavy Rain, çocuğu origami katili tarafından kaçırılan… »
 • Detroit: Become HumanDetroit: Become Human

  Markus, Connor ve Kara isimli üç androidin hikayesini anlatan Detroit: Become Human bir macera oyunu. Birden fazla oynanan… »
 • Uncharted SerisiUncharted Serisi

  Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, Uncharted: Golden Abyss, Uncharted… »
 • Mass Effect SerisiMass Effect Serisi

  22.yüzyılın sonlarında samanyolunda ki hayali bir atmosferde gerçekleşen Mass Effect üçlemesi Protez ismi verilen eski… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD