Crytek gizli işler çeviriyor

god_of-war

Son zamanların en çok beklenen oyunlarından biri olan Ryse: Son of Rome senelerdir geliştirilme aşamasındaydı. Sadece Xbox One için çıkış yapmış olan oyun maalesef ne oyuncular ne de oyun siteleri tarafından beğenilmedi. Oyunun inceleme puanlarını daha önce sizlerle paylaşmıştık. Bu gelişmelerin üzerine oyun piyasasında yeni adımlar atılacak. Özellikle Crytek bir anda açılan bu boşluğu doldurmayı hedefliyor gibi görünüyor.

Ryse: Son of Rome için beklenmedik inceleme puanlarının ardından, Crytek daha büyük adımlar atacak gibi duruyor. Yeni nesil platformlar için çalışmalarını hızla sürdüren firma, bu sefer de God of War: Ascension’ın yönetmeni Todd Papy’ye göz dikmiş.

Todd’un son profil görseline baktığımızda, Crytek için özel planları olduğunu az çok anlıyoruz. GOW gibi bir yapımı bırakmak kolay olmasa gerek, belki de GOW ve Ryse karışımı ilginç bir exclusive görebiliriz. Umuyoruz ki elimize görsel şölenden daha fazlası geçer.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Metro SerisiMetro Serisi

  Dimitry Glukhovsky’nin aynı adı taşıyan kitabından konusunu alan Metro 2033’te hikâye başlangıç yılı 2013. 2013… »
 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »
 • Heavy RainHeavy Rain

  Quantin Dream tarafından geliştirilen suç ve gerilim oyunu olan Heavy Rain, çocuğu origami katili tarafından kaçırılan… »
 • Detroit: Become HumanDetroit: Become Human

  Markus, Connor ve Kara isimli üç androidin hikayesini anlatan Detroit: Become Human bir macera oyunu. Birden fazla oynanan… »
 • Uncharted SerisiUncharted Serisi

  Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, Uncharted: Golden Abyss, Uncharted… »
 • Mass Effect SerisiMass Effect Serisi

  22.yüzyılın sonlarında samanyolunda ki hayali bir atmosferde gerçekleşen Mass Effect üçlemesi Protez ismi verilen eski… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD