Crytek, The Collectables’ı açıkladı

Crytek

PC sektörünün en önemli oyun geliştiricilerinden biri olarak gösterilen Crytek sonunda mobil oyun piyasasına da giriş yaptı. DeNA adlı bir firmayla ortak yürütülen çalışmalar sonucunda The Collectables adında bir oyun geliştirildi ve oyun önümüzdeki aydan itibaren Android ve iOS için kullanılabilir halde olacak. Ücretsiz olarak indirime açılacağı duyurulan oyun için şimdiden kayıt yaptırabiliyorsunuz.

Crytek, Japon firma DeNA ile ortaklaşa olarak geliştirdiği mobil oyunu The Collectables’ı duyurdu. Aksiyon dozu yüksek, CryEngine destekli grafikleri üst kalite olacak gibi gözüken oyun 2014’te iOS ve Android için piyasaya sürülecek. Ücretsiz olarak piyasaya sürülecek oyuna önceden kayıt yaptırmak ve piyasaya sürüldüğünde haberdar olup, sınırlı sayıda dağıtılacak olan hediyelere sahip olmak istiyorsanız sizi şuraya alalım. Ayrıca The Collectables için Crytek’ten özel bir tanıtım fragmanı geldiğini de vermiş olduğumuz notlar arasına ekleyelim. İşte The Collectables’ın fragmanı; bol keyifli seyirler diliyoruz.

The Collectables Kayıt Ol

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Metro SerisiMetro Serisi

  Dimitry Glukhovsky’nin aynı adı taşıyan kitabından konusunu alan Metro 2033’te hikâye başlangıç yılı 2013. 2013… »
 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »
 • Heavy RainHeavy Rain

  Quantin Dream tarafından geliştirilen suç ve gerilim oyunu olan Heavy Rain, çocuğu origami katili tarafından kaçırılan… »
 • Detroit: Become HumanDetroit: Become Human

  Markus, Connor ve Kara isimli üç androidin hikayesini anlatan Detroit: Become Human bir macera oyunu. Birden fazla oynanan… »
 • Uncharted SerisiUncharted Serisi

  Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, Uncharted: Golden Abyss, Uncharted… »
 • Mass Effect SerisiMass Effect Serisi

  22.yüzyılın sonlarında samanyolunda ki hayali bir atmosferde gerçekleşen Mass Effect üçlemesi Protez ismi verilen eski… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD