Dark Souls 2, 2014’te geliyor

dark_souls_2

From Software tarafından geliştirilmekte olan Dark Souls 2’den yeni iki haber var. Oyunun birinci oyunu çok fazla tutulurken geliştirici firma oyunun yeni versiyonunu çıkarmak için çalışmalara başladıklarını birkaç ay önce bizlere aktarmışlardı. Namco Bandai tarafından dağıtılan oyunun çıkış tarihi de sonunda açıklandı. Singleplayer RPG oyunu olan Dark Souls 2, 2014’ün Mart ayında satışa sunulacak. Dark Souls 2 çıkış tarihi bilgisini sizlere sunduktan sonra bunun vereceğimiz ilk haber olduğunu belirtelim, sonra da bizlere aktarılan ikinci haberi sizlere ulaştıralım.

Aslında ilk haber için iyi diyebiliriz. Ne kadar çıkış tarihi için geç bir gün verilse de çıkacak olması bile sevindirici. Ancak bir de kötü haber var ki o da Dark Souls 2 için açıklanan tarihin sadece PS3 ve Xbox 360 için çıkış tarihi olması. Gelen bilgilere göre PC oyuncuları bu oyunu oynamak için daha uzun süre bekleyecek, ancak kesin bir tarih verilmiş değil. Bu üzücü haberi verdikten sonra da oyun için yayımlanmış olan yeni trailerı sizlere sunalım. Böylesine iyi bir RPG oyunu beklemek biraz sıkıcı olacak tabi ama fragmanlarla iştahımızı biraz bastırmamız mümkün. İşte Dark Souls 2’nin geçtiğimiz gün yayımlanan trailerı, bol keyifli seyirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Far Cry 5Far Cry 5

  Far Cry 5, 2018 yılında oyun severlerin beğenisine sunulan oyunlar arasında yer alıyor. PC, PS4 ve Xbox One’da oynamak… »
 • The Wolf Among Us 2The Wolf Among Us 2

  Telltale Game imzası bulunan The Wolf Among Us serisinin ilk oyunu, oyun severler tarafından çok sevilmiştir. Fakat daha… »
 • Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )

  2018 yılının şüphesiz en iyi oyunlarından biri PUBG olarak bilinmektedir. Çıktığı günden beri büyük küçük pek… »
 • Jurassic World EvolutionJurassic World Evolution

  Çıkış tarihi henüz net olmayan Jurassic World Evolution oyunu, oyun severlerin Xbox için çok uzun süredir beklediği… »
 • Sea Of ThievesSea Of Thieves

  Sea of Thieves, Xbox oyuncuların aslında 3 yıldır beklediği oyunlardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Yani oyunun… »
 • Red Dead Redemption 2Red Dead Redemption 2

  Grand Theft Auto yani GTA serisinin de yapımcısı olan Rockstar Games, yine GTA gibi herkesin beğeneceği bir seri ile oyun… »
 • Monster Hunter WorldMonster Hunter World

  İnternette Xbox One için oyun ararken karşınıza en çok çıkacak oyunlardan bir tanesi Monster Hunter World’dür. 26… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD