Dark Souls için cafe açıldı

dark_souls

Bu vakte kadar oyun firmalarının oyunları adına yaptığı birçok farklı ve yaratıcı reklam gördük; ancak aralarından en farklısı bu aralar hayata geçiyor sanırım. Zira Namco, en çok beklenen oyunlarından biri olan Dark Souls 2 için yeni bir cafe açmaya karar verdi; hem de Japonya’nın başkenti olan Tokyo’nun göbeğinde. Dark Souls Cafe adıyla servis vermeye başlayacak olan cafenin iç tasarımı şimdiden büyük merakla bekleniyor ancak henüz hiçbir fotoğraf paylaşılmış ya da sızdırılmış değil.

Oyun promosyonlarında kanımızca son noktaya gelindi. Namco Dark Souls II’nin çıkışı için ne video yayınladı, ne billboard astı; ne de sokağa Dark Souls kostümleri içinde adam saldı. Firma bunların hepsini aşarak Tokyo’nun göbeğinde Dark Souls için kafe açtı! Eski adıyla OZ, yeni adıyla Dark Souls kafe, Japonya’nın başkentinde 6 Ocak 2014 tarihinden itibaren hizmet vermeye başlayacak. Kafenin oyunun atmosferiyle uygun bir şekilde döşeneceği ve işletileceği belirtiliyor ki… Bu iyi bir şey mi bilemiyoruz. Ne olacak kahve zehirli falan mı gelecek; tuvaletin önünde bubi tuzakları mı olacak; bir kafe nasıl Dark Souls atmosferi yansıtabilir??

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Metro SerisiMetro Serisi

  Dimitry Glukhovsky’nin aynı adı taşıyan kitabından konusunu alan Metro 2033’te hikâye başlangıç yılı 2013. 2013… »
 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »
 • Heavy RainHeavy Rain

  Quantin Dream tarafından geliştirilen suç ve gerilim oyunu olan Heavy Rain, çocuğu origami katili tarafından kaçırılan… »
 • Detroit: Become HumanDetroit: Become Human

  Markus, Connor ve Kara isimli üç androidin hikayesini anlatan Detroit: Become Human bir macera oyunu. Birden fazla oynanan… »
 • Uncharted SerisiUncharted Serisi

  Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, Uncharted: Golden Abyss, Uncharted… »
 • Mass Effect SerisiMass Effect Serisi

  22.yüzyılın sonlarında samanyolunda ki hayali bir atmosferde gerçekleşen Mass Effect üçlemesi Protez ismi verilen eski… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD