Deep Down’dan yeni görseller

deepdown_2

Yakın zamanda PlayStation 4’te çıkışını gerçekleştirecek olan Deep Down’dan yeni görseller paylaşıldı. Sony Online Entertainment tarafından geliştirilen ve bu yüzden sadece PS’de çıkış yapacak olan oyunun PC’ye gelmesi oyuncular tarafından çok fazla istenirken böyle bir şeyin neredeyse imkansız olduğunu ve Sony’nin bu konuda ne kadar katı davrandığını belirtelim.

Deep Down PS4’ün pek çok açıdan en heyecan verici oyunlarından biri ve kuşkusuz bunlardan en önemlisi de görselliği. Pek çoğunuz yorumlarda oyunun en güzel gözüken yeni nesil oyunu olduğunu söylediniz ki katılmamak elde değil. Bugün yayınlanan iki yeni ekran görüntüsü de bu fikri destekliyor. Zırhları ve silahları göstermek adına yayınlanan görüntülerde gerçekten de bir oyunda gördüğümüz en detaylı zırh tasarımı mevcut. Ayrıca oyunun savaş sistemi hakkında yeni detaylar da geldi, ki bütün elimizdeki bilgiler en az göründüğü kadar gerçekçi de oynanacak bir oyuna işaret ediyor. Mesela mızraklar “saplama” silahları olacaklar ve vücudun farklı kısımlarını hedef alabileceğiz. Vurduğumuz yere göre savaşın seyri de değişecek, örneğin bacağa mızrağı sapladığımızda düşmanımızın hareket kabiliyeti zarar görecek. Diğer resimde gösterilen kılıç/kalkan kombinasyonu da savunma ile saldırının en ideal ortaklığı olacak. Kalkanımızla saldırıları bloke edip, kılıçla karşılık verebileceğiz. Oyunun ilk olarak verdiği fantastik izlenime kıyasla gayet gerçekçi, gayet orta çağ bir dövüş sistemi. Bakalım oynayınca nasıl olacak?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Basketball BattleBasketball Battle

  Basketbol müsabakalarında elde ettiğiniz başarıya bağlı olarak tecrübe ve aynı zamanda para ödülü… »
 • Oil Hunt 2Oil Hunt 2

  Pipeti kullanma başarınıza bağlı olarak puan kazanabileceğiniz ve petrol içerek eğlenebileceğiniz bu oyun serinin… »
 • Black Desert Online OyunBlack Desert Online Oyun

  MMO oyunlarından bir tanesi olarak ilgi görmeye devam eden ve 2014 yılında oluşturulduktan bu yana değerinin arttığı… »
 • Muscle KingMuscle King

  Kas yapma sürecini gösteren ve özel bir yapıya sahip olan tıklama uygulamaları Muscle King ile değerlendirmek mümkün… »
 • Flat Zombies Defense Cleanup AndroidFlat Zombies Defense Cleanup Android

  Bir göreviniz bulunuyor ve bu görev de tamamen katları, bulunduğunuz ortamı temizlemeye dayanıyor. Eğer başarılı… »
 • Spider TroubleSpider Trouble

  Heyecan verici ve son derece eğlendirici oyunlardan bir tanesi olan Spider Trouble sizi bir örümcek haline getiriyor. Son… »
 • Oil HuntOil Hunt

  Serinin ilk oyunu olarak ilgi görmeye devam eden oil hunt el becerinizi geliştirebileceğiniz özel uygulamalardan bir tanesi… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD