Deep Down’dan yeni görseller

deepdown_2

Yakın zamanda PlayStation 4’te çıkışını gerçekleştirecek olan Deep Down’dan yeni görseller paylaşıldı. Sony Online Entertainment tarafından geliştirilen ve bu yüzden sadece PS’de çıkış yapacak olan oyunun PC’ye gelmesi oyuncular tarafından çok fazla istenirken böyle bir şeyin neredeyse imkansız olduğunu ve Sony’nin bu konuda ne kadar katı davrandığını belirtelim.

Deep Down PS4’ün pek çok açıdan en heyecan verici oyunlarından biri ve kuşkusuz bunlardan en önemlisi de görselliği. Pek çoğunuz yorumlarda oyunun en güzel gözüken yeni nesil oyunu olduğunu söylediniz ki katılmamak elde değil. Bugün yayınlanan iki yeni ekran görüntüsü de bu fikri destekliyor. Zırhları ve silahları göstermek adına yayınlanan görüntülerde gerçekten de bir oyunda gördüğümüz en detaylı zırh tasarımı mevcut. Ayrıca oyunun savaş sistemi hakkında yeni detaylar da geldi, ki bütün elimizdeki bilgiler en az göründüğü kadar gerçekçi de oynanacak bir oyuna işaret ediyor. Mesela mızraklar “saplama” silahları olacaklar ve vücudun farklı kısımlarını hedef alabileceğiz. Vurduğumuz yere göre savaşın seyri de değişecek, örneğin bacağa mızrağı sapladığımızda düşmanımızın hareket kabiliyeti zarar görecek. Diğer resimde gösterilen kılıç/kalkan kombinasyonu da savunma ile saldırının en ideal ortaklığı olacak. Kalkanımızla saldırıları bloke edip, kılıçla karşılık verebileceğiz. Oyunun ilk olarak verdiği fantastik izlenime kıyasla gayet gerçekçi, gayet orta çağ bir dövüş sistemi. Bakalım oynayınca nasıl olacak?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Metro SerisiMetro Serisi

  Dimitry Glukhovsky’nin aynı adı taşıyan kitabından konusunu alan Metro 2033’te hikâye başlangıç yılı 2013. 2013… »
 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »
 • Heavy RainHeavy Rain

  Quantin Dream tarafından geliştirilen suç ve gerilim oyunu olan Heavy Rain, çocuğu origami katili tarafından kaçırılan… »
 • Detroit: Become HumanDetroit: Become Human

  Markus, Connor ve Kara isimli üç androidin hikayesini anlatan Detroit: Become Human bir macera oyunu. Birden fazla oynanan… »
 • Uncharted SerisiUncharted Serisi

  Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, Uncharted: Golden Abyss, Uncharted… »
 • Mass Effect SerisiMass Effect Serisi

  22.yüzyılın sonlarında samanyolunda ki hayali bir atmosferde gerçekleşen Mass Effect üçlemesi Protez ismi verilen eski… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD