Demo Oynamak İsteyenler FIFA 19’a Yükleniyor

Sanal oyunlar ortaya çıktığı günden beri genellikle en fazla tercih edilen oyunlar futbol oyunları oluyor. FIFA  oyunları ise bu futbol oyunları içerisinde en çok tercih edilen bölümlerdir. Özellikle bütün takımların canlı olarak bulunması ve benzerlik oranlarının müthiş olması nedeniyle FIFA oyunları kullanıcılara çok ayrı bir keyif veren oyunlardır. Demo olarak FIFA 19 oynamak isteyenler, 13 Eylül 2018 tarihi itibariyle bu demoyu yükleyebilirler. Ancak dikkat etmeleri gereken noktalardan bir tanesi de demo yüklerken takımları tam olarak yüklemeleri gerekmektedir. Normal şartlarda FIFA 19 içerisinde neredeyse bütün takımların bulunması gerekiyor. Bu takımlar içerisinde; Juventus, Atletico Madrid, Barcelona ve Real Madrid gibi birbirinden farklı birçok başarılı takım bulunuyor. Bu takımlar içerisinden dilediğinizi seçip FIFA oyun keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Bu oyun, her ne kadar demo olarak oynansa bile; diğer tüm FIFA oyunlarında olacağı gibi büyük bir keyifle oynanacağa benziyor. Özellikle de yine eski dönemlerde olduğu gibi FIFA oyunlarının rekor kıracağı yapılan tahminler arasında.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Anthem OyunuAnthem Oyunu

  Anthem Oyunu; Fort tarsis adı verilen bir ana merkez üzerine kurulu. Fort Tarsis görevlerin alındığı ve alışveriş… »
 • Samorost 3 İncelemesiSamorost 3 İncelemesi

  Bulmaca sevenlerin hiç bırakmak istemediği Samorost 3 oyunu ücretli olarak sunulan bir Android oyunudur. Adım adım belli… »
 • Alien: Blackout İncelemesiAlien: Blackout İncelemesi

  2019 yılına damga vuracak olan oyunlardan biri olan Alien: Blackout korkuyu sevenleri cezbedecek bir mobil oyun. Ücretli… »
 • Oceanhorn İncelemesiOceanhorn İncelemesi

  Ücretsiz olarak Android kullanıcılarına sunulan Oceanhorn oyunu macera isteyenlerin isteklerine sonuna kadar cevap… »
 • The Wolf Among Us İncelemesiThe Wolf Among Us İncelemesi

  Bölümlerden oluşan oynanabilen bu özel oyun ücretli olarak sunulan oyunlar arasında en çok beğenilenlerden biridir.… »
 • Wild Beyond İncelemesiWild Beyond İncelemesi

  Ücretsiz olarak telefonlarınıza indirerek şahane bir strateji oyununa dahil olabileceğiniz Wild Beyond, karakter kartları… »
 • GRID Autosport İncelemesiGRID Autosport İncelemesi

  Araba ve yarış tutkunlarına hitap eden GRID Autosport ücretli bir oyundur. Öncelik olarak İOS işletim sistemine sahip… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD