Diablo 3 için yeni video

diablo_3

Çıktığı zaman tüm oyun satıcılarında uzunca kuyruklar oluşturan ama oynandıktan sonra kabak tadı vermeye başlayan Diablo 3 bu aralar popülaritesini ilk dönemlere göre fazlasıyla yitirmiş durumda. Günde birden fazla haberini verdiğimiz oyun için artık birkaç haftada bir haber sunuyoruz sizlere. Oyunun en sevilmeyen yanı hikayesi, senaryosu olmuştu ve buna ilişkin eleştiriler devam ediyor. Son olarak Diablo 3’ün hikayesini 3 dakikada bizlere sunan yeni bir video yapılmış.

Hemen aşağıdan izleyebileceğiniz parodi, oyunun hikâyesindeki göze takılan noktaları oldukça eğlenceli bir şekilde tiye alıyor. Tabii bunu yaparken de oyunun başından sonuna dek tonla spoiler içerdiğini söylememe gerek yok sanırım? Eğer spoilerlar umrunuzda değilse işte karşınızda 3 dakikada Diablo III’ün hikâyesi:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »
 • Heavy RainHeavy Rain

  Quantin Dream tarafından geliştirilen suç ve gerilim oyunu olan Heavy Rain, çocuğu origami katili tarafından kaçırılan… »
 • Detroit: Become HumanDetroit: Become Human

  Markus, Connor ve Kara isimli üç androidin hikayesini anlatan Detroit: Become Human bir macera oyunu. Birden fazla oynanan… »
 • Uncharted SerisiUncharted Serisi

  Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, Uncharted: Golden Abyss, Uncharted… »
 • Mass Effect SerisiMass Effect Serisi

  22.yüzyılın sonlarında samanyolunda ki hayali bir atmosferde gerçekleşen Mass Effect üçlemesi Protez ismi verilen eski… »
 • Life is StrangeLife is Strange

  Hikaye tabanlı bir interaktif video oyunu olan Life is Strange, Dontnod Entertainment tarafından geliştirildi. Fotoğraf… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD