Diablo 3 Xbox’a da geliyor

diablo_3

Blockbuster’ın İngiltere internet sitesinden kafa karıştırıcı açıklamalar geldi. Birkaç ay önce yapılan PS4 tanıtım programınaa konuşmacı olarak katılan Blizzard yetkilileri Diablo 3′ün PS4 ve PS3′e de geleceğini söylemişti. Bunun ardından bu aralar Diablo 3′ün Xbox’a da gelmesi tartışılırken Blockbuster tarafından yapılan açıklama Xbox oyuncularını şimdiden bir heyecan içerisine soktu. Diablo 3′ün Xbox’a gelebileceğine dair bir açıklama yapan Blockbuster kaynak olarak da Blizzard’ın sözlerini gösterdi, işte o sözler.

Blizzard PlayStation 4′ün tanıtım etkinliğinde yaptığı açıklamada oyunlarının PS için çıkacağını ama diğer konsollar için çıkmayacağını söylemediklerini tekrar hatırlattı. “Diablo konsollarda sadece PS’e gelecek demedik” mesajının ardından oyuncularda oluşan bu heyecan ise şu an oldukça fazla. Serüvenine sadece PC ile başlayan ve beklentileri karşılamamasına rağmen milyonlarca kopya satan Diablo 3′ün PS ve Xbox’a da gelecek olması oyun üzerinde yeni bir akıma daha sebebiyet verecektir ve bu yayımlamalarla birlikte birçok yeni ek paketin de oyun içerisine dahil edileceği bir kesin. Bakalım Diablo 3 Xbox ve PS versiyonları en zaman yayımlanacak?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Metro SerisiMetro Serisi

  Dimitry Glukhovsky’nin aynı adı taşıyan kitabından konusunu alan Metro 2033’te hikâye başlangıç yılı 2013. 2013… »
 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »
 • Heavy RainHeavy Rain

  Quantin Dream tarafından geliştirilen suç ve gerilim oyunu olan Heavy Rain, çocuğu origami katili tarafından kaçırılan… »
 • Detroit: Become HumanDetroit: Become Human

  Markus, Connor ve Kara isimli üç androidin hikayesini anlatan Detroit: Become Human bir macera oyunu. Birden fazla oynanan… »
 • Uncharted SerisiUncharted Serisi

  Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, Uncharted: Golden Abyss, Uncharted… »
 • Mass Effect SerisiMass Effect Serisi

  22.yüzyılın sonlarında samanyolunda ki hayali bir atmosferde gerçekleşen Mass Effect üçlemesi Protez ismi verilen eski… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD