Dishonored 2 çıkış tarihi

dishonored_2

Yakın zamanın en başarılı oyunlarını sayacak olsaydık bunların arasında kesinlikle Dishonored da yer alırdı. RPG macera oyunu hem grafik kalitesi hem de sürükleyici senaryosuyla oyuncuların ve yorumcuların fazlasıyla hoşuna giderken geliştirici firma Bethesda Studios da mutlaka oyunun ikincisini geliştirmeye başlamıştır. Geçtiğimiz aylarda oyunun ikincisinin geleceği yönünde iddialar internette dolaşıyordu, ancak ondan sonra pek de elle tutulabilir bir bilgi gelmedi elimize. Ancak şimdi görüyoruz ki Dishonored 2 çıkış tarihi neredeyse kesinlik kazandı.

Geçtiğimiz mart ayında, Dishonored 2: Darkness of Tyvia isimli yeni bir oyunun yapım aşamasında olduğuna dair dedikodular yayılmıştı. O günden itibaren yeni oyun hakkında hiçbir bilgi sızdırılmamıştı ancak bugün itibariyle yeni Dishonored ile ilgili dedikodular oyun piyasasına yayıldı.

Sızdırılan dedikodulara göre Dishonored 2’de farklı bir ana kahramanla karşılaşacağız. Ayrıca yeni oyun, ilk Dishonored’ın ilerisindeki bir tarihte geçeceği de belirtilenler arasında. Son olarak dedikodulara göre Dishonored 2: Darkness of Tyvia; PC, PS4 ve Xbox One platformları için geliştirilmekte ve 2015 yılının Kasım ayında oyuncularla buluşacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Far Cry 5Far Cry 5

  Far Cry 5, 2018 yılında oyun severlerin beğenisine sunulan oyunlar arasında yer alıyor. PC, PS4 ve Xbox One’da oynamak… »
 • The Wolf Among Us 2The Wolf Among Us 2

  Telltale Game imzası bulunan The Wolf Among Us serisinin ilk oyunu, oyun severler tarafından çok sevilmiştir. Fakat daha… »
 • Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )

  2018 yılının şüphesiz en iyi oyunlarından biri PUBG olarak bilinmektedir. Çıktığı günden beri büyük küçük pek… »
 • Jurassic World EvolutionJurassic World Evolution

  Çıkış tarihi henüz net olmayan Jurassic World Evolution oyunu, oyun severlerin Xbox için çok uzun süredir beklediği… »
 • Sea Of ThievesSea Of Thieves

  Sea of Thieves, Xbox oyuncuların aslında 3 yıldır beklediği oyunlardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Yani oyunun… »
 • Red Dead Redemption 2Red Dead Redemption 2

  Grand Theft Auto yani GTA serisinin de yapımcısı olan Rockstar Games, yine GTA gibi herkesin beğeneceği bir seri ile oyun… »
 • Monster Hunter WorldMonster Hunter World

  İnternette Xbox One için oyun ararken karşınıza en çok çıkacak oyunlardan bir tanesi Monster Hunter World’dür. 26… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD