Dört MMO Oyun Kapanıyor

Dört MMO Oyun Kapanıyor, Sony Online Entertainment dört MMO oyununun geliştirmesini durduracağını açıkladı. Bu oyunlar ise: Free Realms, Star Wars: Clone Wars Adventures, Vanguard: Saga of Heroes and Wizardry Online

Michele Cagle açıklamasında şöyle konuştu: “Biz Sony Online Entertainment olarak, oyunculara en iyi oyun deneyimini yaşatabilmek için sürekli portfolyomuzun değerlerlindirmesini yapıyoruz. Bu amaç doğrultusunda bazen oyunu kapatmak gibi de zor kararlar almak zorunda kalıyoruz ki elimizdeki imkanları şirketimiz ve oyuncular için en iyi şekilde kullanabileceğimiz başka alanlara odaklanabilelim.”

Oyunların 2014 yılı bitmeden kapanacağı açıklanan bilgiler arasında.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »
 • Heavy RainHeavy Rain

  Quantin Dream tarafından geliştirilen suç ve gerilim oyunu olan Heavy Rain, çocuğu origami katili tarafından kaçırılan… »
 • Detroit: Become HumanDetroit: Become Human

  Markus, Connor ve Kara isimli üç androidin hikayesini anlatan Detroit: Become Human bir macera oyunu. Birden fazla oynanan… »
 • Uncharted SerisiUncharted Serisi

  Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, Uncharted: Golden Abyss, Uncharted… »
 • Mass Effect SerisiMass Effect Serisi

  22.yüzyılın sonlarında samanyolunda ki hayali bir atmosferde gerçekleşen Mass Effect üçlemesi Protez ismi verilen eski… »
 • Life is StrangeLife is Strange

  Hikaye tabanlı bir interaktif video oyunu olan Life is Strange, Dontnod Entertainment tarafından geliştirildi. Fotoğraf… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD