Dr. Panda İle Sanat Sınıfı Mobil Oyunu

Normalde 10 Türk Lirası gibi bir fiyatla indirilmeye uygun olan oyunu kısa bir süreliğine ücretsiz olarak indirebilir ve çocuğunuzun hem eğlenip hem de öğrenmesini sağlayabilirsiniz. Elma, armut, karpuz gibi pek çok meyveyle şekiller yapabilir, eğitici ve öğretici derslere katılabilirsiniz. Mobil oyunlar kategorisinde yer alan uygulamada altı farklı el sanatı, sınırsız seçenek özelliği, el sanatıyla oyunlar oynama avantajları yer alıyor. Güvenli çocuk kilidi hizmeti, minimal UI ve minik eller için kolay bir şekilde oynama özellikleri bulunuyor.

Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Olarak İndirilebiliyor

Dr. Panda ile sanat sınıfı uygulamasını indirmek için Google Play Store’da aratabilirsiniz. Türkçe diliyle oynanabilen oyunun 10 Türk Lirası fiyatı yerine, kısa süreliğine ücretsiz olan oyunlar arasında indirilebilmesi mümkündür. Türkiye’de binlerce kez indirilmiş oyuna 3 – 10 yaş arasındaki çocukların eğitim için çok fazla ilgi gösterdikleri görülüyor. İlkokulda ve anaokulunda yapılan her şeyin doğrudan bu oyun bünyesinde eğlenceli bir şekilde yer alması, çocuğunuzun her zaman için eğitim almasını sağlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Metro SerisiMetro Serisi

  Dimitry Glukhovsky’nin aynı adı taşıyan kitabından konusunu alan Metro 2033’te hikâye başlangıç yılı 2013. 2013… »
 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »
 • Heavy RainHeavy Rain

  Quantin Dream tarafından geliştirilen suç ve gerilim oyunu olan Heavy Rain, çocuğu origami katili tarafından kaçırılan… »
 • Detroit: Become HumanDetroit: Become Human

  Markus, Connor ve Kara isimli üç androidin hikayesini anlatan Detroit: Become Human bir macera oyunu. Birden fazla oynanan… »
 • Uncharted SerisiUncharted Serisi

  Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, Uncharted: Golden Abyss, Uncharted… »
 • Mass Effect SerisiMass Effect Serisi

  22.yüzyılın sonlarında samanyolunda ki hayali bir atmosferde gerçekleşen Mass Effect üçlemesi Protez ismi verilen eski… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD