Dragon City Mobil Oyunu

Dragon City uygulamasının oyun özellikleri, kuralları, oyunda seviye yükseltme ve gelişme şartları yoğun ilgi görüyor. Toprak, su, ateş, bulut, doğa, elektrik gibi birbirinden farklı elementlerin oluşturduğu bir ortam bulunuyor. Bu ortamda ejderha yetiştirmek, bu süreci düzenli bir hale getirmek ve yeni türler elde etmek için kendi çiftliğinizi kurmanız gerekiyor.

Her bir ejderhanın çiftleşebileceği, yatabileceği yerin birbirinden farklı kuralları bulunuyor. Bu kurallara uygun hareket ettiğiniz taktirde hiçbir sorun yaşamaz, tamamen farklı elementlerden özel ejderha üretimi yapabilirsiniz.

Dragon City Nasıl Oynanır?

Ejderhaların yetiştirilmesi için bir kuluçka bölümü bulunuyor. Öncelikle size verilen başlangıç ejderhalarını çiftleştirmeli, bu ejderhalardan yenilerini elde etmelisiniz. Su ve toprak ejderhası çiftleştiği taktirde çamur ejderhası elde ediliyor. Çamur ve ateş birleştiğinde ise tamamen farklı bir ejderha üretilmiş oluyor. Birbirinden farklı onlarca kombinasyonu bulunan Dragon City ejderha listesi ile hangi ejderhadan hangisinin alınabileceğini görebilirsiniz. Dragon City hile ile de oynanabilen bir uygulama olduğu için, Android cihazlarda hileli modu da indirilebiliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Metro SerisiMetro Serisi

  Dimitry Glukhovsky’nin aynı adı taşıyan kitabından konusunu alan Metro 2033’te hikâye başlangıç yılı 2013. 2013… »
 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »
 • Heavy RainHeavy Rain

  Quantin Dream tarafından geliştirilen suç ve gerilim oyunu olan Heavy Rain, çocuğu origami katili tarafından kaçırılan… »
 • Detroit: Become HumanDetroit: Become Human

  Markus, Connor ve Kara isimli üç androidin hikayesini anlatan Detroit: Become Human bir macera oyunu. Birden fazla oynanan… »
 • Uncharted SerisiUncharted Serisi

  Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, Uncharted: Golden Abyss, Uncharted… »
 • Mass Effect SerisiMass Effect Serisi

  22.yüzyılın sonlarında samanyolunda ki hayali bir atmosferde gerçekleşen Mass Effect üçlemesi Protez ismi verilen eski… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD