Dying Light, VGX’teydi

Dying Light

Zombi oyunlarının arasına yakın zamanda katılacak olan Dying Light da halen devam etmekte olan VGX 2013’te kendini gösterdi. Oyundan yeni bir demo trailer daha yayımlanırken merakımızın daha da arttığını söyleyemeyeceğiz; zira daha önce yayımlanmış olan fragmanlarda yer alan özellik ve görüntülerden farklı şeylere rastladığımız söylenemez. Oyunun içinde Şanlıurfa’nın Harran bölgesinin de geçecek olması, kebap ve 112 yazılarının da geçecek olması Türkleri ayır bir heyecanlandırıyor tabi. Şimdilik oyunu beklemekteyiz.

Dying Light elindeki tüm kartları en sonunda VGX’te masaya yatırdı. Hakkında bölük pörçük pek çok bilgi aldığımız ama tam resimden hep uzak tutulduğumuz oyun 6.5 dakikalık demosuyla akıllarda pek soru işareti bırakmadı. Artık net: karşımızda Dead Island + Mirror’s Edge olarak özetlenebilecek bir oyun var. Bize inanmıyor musunuz? Kendiniz görün. İşte Dying Lİght için yayımlanmış olan yeni gameplay trailerı, bol keyifli seyirler diliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Metro SerisiMetro Serisi

  Dimitry Glukhovsky’nin aynı adı taşıyan kitabından konusunu alan Metro 2033’te hikâye başlangıç yılı 2013. 2013… »
 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »
 • Heavy RainHeavy Rain

  Quantin Dream tarafından geliştirilen suç ve gerilim oyunu olan Heavy Rain, çocuğu origami katili tarafından kaçırılan… »
 • Detroit: Become HumanDetroit: Become Human

  Markus, Connor ve Kara isimli üç androidin hikayesini anlatan Detroit: Become Human bir macera oyunu. Birden fazla oynanan… »
 • Uncharted SerisiUncharted Serisi

  Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, Uncharted: Golden Abyss, Uncharted… »
 • Mass Effect SerisiMass Effect Serisi

  22.yüzyılın sonlarında samanyolunda ki hayali bir atmosferde gerçekleşen Mass Effect üçlemesi Protez ismi verilen eski… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD