Earth Defense Force 2025’ten yeni fragman

Earth Defense Force 2025

Önümüzdeki senenin ikinci ayında eski nesil konsollar, PlayStation 3 ve Xbox 360 için çıkışını gerçekleştirecek olan Earth Defence Force 2025 için yeni bir fragman daha bizlerle buluşturuldu. Daha önce bize sunulan fragmanların yanı sıra, oyunun yeni fragmanında yeni bir karakter tanıtılmakta: Fencer. Henüz oyun fiyatı ve hangi platformlar üzerinden satışa sunulacağı hakkında bir bilgi verilmiş değil.

Earth Defense Force 2025’ten yeni bir fragman yayımlandı. Bu fragmanda yeni bir karakter olan Fencer’ı görüyoruz. Fencer adlı karakterimiz ağır tank bir karakter yani öldürülmesi bayağı bir zor. Normal askerlerden daha büyük silahı var ve kalıbı da bir hayli geniş. Yeni videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Earth Force 2025 önümüzdeki şubat ayında PlayStation 3 ve Xbox 360 için çıkış yapacak. İşte Earth Defense Force 2025 için yeni yayımlanmış olan fragman, bol keyifli seyirler diliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Metro SerisiMetro Serisi

  Dimitry Glukhovsky’nin aynı adı taşıyan kitabından konusunu alan Metro 2033’te hikâye başlangıç yılı 2013. 2013… »
 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »
 • Heavy RainHeavy Rain

  Quantin Dream tarafından geliştirilen suç ve gerilim oyunu olan Heavy Rain, çocuğu origami katili tarafından kaçırılan… »
 • Detroit: Become HumanDetroit: Become Human

  Markus, Connor ve Kara isimli üç androidin hikayesini anlatan Detroit: Become Human bir macera oyunu. Birden fazla oynanan… »
 • Uncharted SerisiUncharted Serisi

  Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, Uncharted: Golden Abyss, Uncharted… »
 • Mass Effect SerisiMass Effect Serisi

  22.yüzyılın sonlarında samanyolunda ki hayali bir atmosferde gerçekleşen Mass Effect üçlemesi Protez ismi verilen eski… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD