Elder Scrolls Online aylık ücreti ne kadar

Elder Scrolls Online

Şu anda belki de dünyanın en çok beklenen oyunu konumunda bulunan Elder Scrolls Online’dan yeni haberler gelmeye devam ediyor. Dünyanın en büyük oyun fuarı olarak kabul edilen Gamescom’da yetkililer de yer alırken oyun hakkında üzücü bir haber geldiğini söyleyebiliriz. Daha önceden oyunun P2P modunda olacağı zaten biliniyordu, ama bu ücretin sadece oyunu satın alırken verileceği tahminler arasındaydı. Gelen bilgiler ise öyle değil. Açıklamalara göre Elder Scrolls Online aylık ücreti sabit 15 dolar. ZeniMax tarafından açıklanan bu ücret oyuncularda büyük uğultulara neden olurken kararlarından pek de vazgeçtiklerini söyleyemeyiz. Fiyat böyle olmasına rağmen oyuncular halen oyunu oynayacaklarını belirtiyorlar ama bu kadarlık ücretle ne kadar süre oynayacakları hakkında bir şey diyemiyorlar.

Blizzard’dan sonra ilk kez bir oyun firmasının bu kadar kapsamlı bir oyun geliştirdiği gelen yorumlar arasında yer alırken oyuncuların paralarının kesinlikle karşılıksız kalmayacağı da yöneticiler tarafından açıklamalara eklenenler arasında. Free to Play moduna oyunu hiçbir zaman çevirmeyeceklerini sözlerine ekleyen ZeniMax yetkilileri bakalım sözlerinden dönecekler mi? Gelen bilgilere bakılırsa WoW tarzında üst kalite bir oyun yapılmak isteniyor ama yayımlanan oyun içi videolarla bunu başarıp başaramayacakları hakkında gerçekten şüpheliyiz; umarız hayal kırıklığına uğramayız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Basketball BattleBasketball Battle

  Basketbol müsabakalarında elde ettiğiniz başarıya bağlı olarak tecrübe ve aynı zamanda para ödülü… »
 • Oil Hunt 2Oil Hunt 2

  Pipeti kullanma başarınıza bağlı olarak puan kazanabileceğiniz ve petrol içerek eğlenebileceğiniz bu oyun serinin… »
 • Black Desert Online OyunBlack Desert Online Oyun

  MMO oyunlarından bir tanesi olarak ilgi görmeye devam eden ve 2014 yılında oluşturulduktan bu yana değerinin arttığı… »
 • Muscle KingMuscle King

  Kas yapma sürecini gösteren ve özel bir yapıya sahip olan tıklama uygulamaları Muscle King ile değerlendirmek mümkün… »
 • Flat Zombies Defense Cleanup AndroidFlat Zombies Defense Cleanup Android

  Bir göreviniz bulunuyor ve bu görev de tamamen katları, bulunduğunuz ortamı temizlemeye dayanıyor. Eğer başarılı… »
 • Spider TroubleSpider Trouble

  Heyecan verici ve son derece eğlendirici oyunlardan bir tanesi olan Spider Trouble sizi bir örümcek haline getiriyor. Son… »
 • Oil HuntOil Hunt

  Serinin ilk oyunu olarak ilgi görmeye devam eden oil hunt el becerinizi geliştirebileceğiniz özel uygulamalardan bir tanesi… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD