Elder Scrolls Online, oyuncuların görüşlerini topluyor

elder_scrolls_online

Geride bıraktığımız hafta Elder Scrolls Online’ın ilk betasını tamamlamıştık. Betaya büyük bir katılım gerçekleşirken sadece 3 gün sürdü. Kendi açımdan bir yorum yapacak olursam beta gayet başarılıydı. Ancak çoğu oyuncunun aklında olan soru işareti bende de var: acaba oyun gerçekten aylık ücret ödemeye değer mi? Bethesda Studios, oyuncuların fikirlerini daha iyi alabilmek için betaya katılan herkese anket gönderdi.

Amerika saatine göre hazırlanan beta 7 Şubat’tan 10 Şubat’a kadar sürdü. Katılımın bir hayli yüksek olduğu betanın beğeneni de oldu beğenmeyeni de. Beta sırasında oyun içerisinde en çok konuşulan konu ise oyunun aylık ücret talebiydi. Oyuncuların büyük bir bölümü bu konuya olumsuz şekilde bakıyor.

Bethesda ise bu konuda katılan bütün herkesin fikirlerini almak adına katılan herkese bir anket gönderdi. Gönderilen mail’de “İleride gelecek davetiyeler için mailinizi ara ara kontrol edin” ibaresinin de geçtiği mailin sunduğu anket bizlere oldukça detaylı bir şekilde geliyor. Betaya katılan arkadaşlar, Bethesda’ya MMO’su hakkında neler düşündüğünü söyleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Anthem OyunuAnthem Oyunu

  Anthem Oyunu; Fort tarsis adı verilen bir ana merkez üzerine kurulu. Fort Tarsis görevlerin alındığı ve alışveriş… »
 • Samorost 3 İncelemesiSamorost 3 İncelemesi

  Bulmaca sevenlerin hiç bırakmak istemediği Samorost 3 oyunu ücretli olarak sunulan bir Android oyunudur. Adım adım belli… »
 • Alien: Blackout İncelemesiAlien: Blackout İncelemesi

  2019 yılına damga vuracak olan oyunlardan biri olan Alien: Blackout korkuyu sevenleri cezbedecek bir mobil oyun. Ücretli… »
 • Oceanhorn İncelemesiOceanhorn İncelemesi

  Ücretsiz olarak Android kullanıcılarına sunulan Oceanhorn oyunu macera isteyenlerin isteklerine sonuna kadar cevap… »
 • The Wolf Among Us İncelemesiThe Wolf Among Us İncelemesi

  Bölümlerden oluşan oynanabilen bu özel oyun ücretli olarak sunulan oyunlar arasında en çok beğenilenlerden biridir.… »
 • Wild Beyond İncelemesiWild Beyond İncelemesi

  Ücretsiz olarak telefonlarınıza indirerek şahane bir strateji oyununa dahil olabileceğiniz Wild Beyond, karakter kartları… »
 • GRID Autosport İncelemesiGRID Autosport İncelemesi

  Araba ve yarış tutkunlarına hitap eden GRID Autosport ücretli bir oyundur. Öncelik olarak İOS işletim sistemine sahip… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD