Elder Scrolls Online’a tepkiler yağıyor

Elder Scrolls Online

Singleplayer moduyla tüm oyuncuların kalbini fetheden ve milyonlarca oyuncu tarafından da halen senaryo modu oynanan The Elder Scrolls, bundan bir buçuk sene önce kadar oyunun online, MMO versiyonunun çıkacağı haberini bizlere vermişti. O gün bu gündür büyük bir heyecanla oyunun çıkışını bekliyoruz. Ancak bizlere sunulan fragmanlar daha da heyecanlandırmak yerine daha büyük hüzne boğuyor; zira oyundan beklenen kalite videolardakinin çok daha üzerindeydi.

Bethesda’nın sevilen serisi Elder Scrolls MMO dünyasına adım atıyor, pek çok kişi de bunu heyecanla bekliyordu bildiğiniz gibi. Fakat yayınlanan videonun altındaki yorumlar gösteriyor ki bu heyecan biraz sinire dönmüş gibi. Hayranlar özellikle animasyonların kütüklüğünden ve genel yapının WoW’unkine gösterdiği benzerlikten yakınıyorlar. Aşağıdaki video tepkilerin etrafında üşüştüğü yer oldu şu an internette. Size birkaç yorum;

“Berbat animasyonlar, berbat FPS, berbat fragman. Ne umuyorsunuz bu oyunu çıkartarak?”
“Meh… Dürüst olmak gerekirse bu fragmanı seyrederken sıradan bir Kore MMO’su izliyor hissine kapıldım”
“Meh gözüküyor, buna senede 100 Paunddan fazlasını vermek aptalca ve oyun çok WoW’a benziyor. Paramı Fallout 4’e saklayacağım, eğer yapmaya zahmet ederseniz”

Söylemek gerek ki aşağıdaki videoda animasyonlar ve FPS gerçekten de çok kötü. Siz de izleyin, kendi kararınızı verin ama benim şahsi fikrim, ESO için gidişat iyi gözükmüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Metro SerisiMetro Serisi

  Dimitry Glukhovsky’nin aynı adı taşıyan kitabından konusunu alan Metro 2033’te hikâye başlangıç yılı 2013. 2013… »
 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »
 • Heavy RainHeavy Rain

  Quantin Dream tarafından geliştirilen suç ve gerilim oyunu olan Heavy Rain, çocuğu origami katili tarafından kaçırılan… »
 • Detroit: Become HumanDetroit: Become Human

  Markus, Connor ve Kara isimli üç androidin hikayesini anlatan Detroit: Become Human bir macera oyunu. Birden fazla oynanan… »
 • Uncharted SerisiUncharted Serisi

  Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, Uncharted: Golden Abyss, Uncharted… »
 • Mass Effect SerisiMass Effect Serisi

  22.yüzyılın sonlarında samanyolunda ki hayali bir atmosferde gerçekleşen Mass Effect üçlemesi Protez ismi verilen eski… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD