Empire oyna

Goodgame Empire, browser yani tarayıcı üzerinden oynanan online bir oyundur. İçerisinde bulundurduğu kaliteli grafikleri ve sağlam hikayesi ile diğer browser oyunlardan kolayca ayrılırken oyun için fazla harcama yapma gereksinimi duymamanız da oyunu oynamanızda önemli bir etken olabilir.

Almanya’da geliştirilen oyun şu an tüm dünya üzerinden oynanabilecek durumda. Siz de aşağıdaki linkten önce kayıt olup sonra oyuna giriş yapabilirsiniz. İlk olarak oyuna küçük bir dünyada başlayacaksınız ama 30 level olduktan sonra yeni bir krallık sizleri bekliyor olacak. Toplak iki krallık içinde geçen çatışmada belki de en büyük rol size düşüyordur!

Empire Oyna

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Metro SerisiMetro Serisi

  Dimitry Glukhovsky’nin aynı adı taşıyan kitabından konusunu alan Metro 2033’te hikâye başlangıç yılı 2013. 2013… »
 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »
 • Heavy RainHeavy Rain

  Quantin Dream tarafından geliştirilen suç ve gerilim oyunu olan Heavy Rain, çocuğu origami katili tarafından kaçırılan… »
 • Detroit: Become HumanDetroit: Become Human

  Markus, Connor ve Kara isimli üç androidin hikayesini anlatan Detroit: Become Human bir macera oyunu. Birden fazla oynanan… »
 • Uncharted SerisiUncharted Serisi

  Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, Uncharted: Golden Abyss, Uncharted… »
 • Mass Effect SerisiMass Effect Serisi

  22.yüzyılın sonlarında samanyolunda ki hayali bir atmosferde gerçekleşen Mass Effect üçlemesi Protez ismi verilen eski… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD