En iyi noel hediyesi: PS4

ps4_xbox_one

Baird Equity Research adlı firma, noel hediyeleri konusunda kapsamlı bir araştırma yaptı ve biz de bizleri ilgilendiren bölümü sizlere aktarıyoruz. Bildiğimiz gibi geçtiğimiz ay yeni nesil oyun konsolları satışa sunuldu. Bugün de hristyanlar için önemli bir gün, noel. Hz. İsa’nın bugün yeryüzüne indiğine inanılıyor. Bu kapsamda birbirlerine hediye vermekte olan hristiyanlar en çok PlayStation 4 almayı tercih ediyorlarmış. Peki Xbox One satışları ne durumda? Arada pek de bir fark yok.

Yarın itibariyle sonlanacak Noel sezonu konsol üreticileri için çok önemliydi bildiğiniz gibi. Hristiyan aleminin birbirine hediye almak için koşuşları bitti, şimdi gözler eldeki verilere çevrilecek.

Baird Equity Research firmasına göre bu veriler PS4’ü önde gösteriyor. İlk araştırmalar sonucu online sitelerdeki satışlar PS4’ün çok da açık olmayan bir farkla, yaklaşık 1.2 kat daha fazla satış yaptığını gösteriyor. Bu sadece tek bir analist firmanın verileri, resmi rakamlar gelene kadar hiçbir şey %100 değil. Bakalım son tahlilde ipi kim göğüsleyecek?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »
 • Heavy RainHeavy Rain

  Quantin Dream tarafından geliştirilen suç ve gerilim oyunu olan Heavy Rain, çocuğu origami katili tarafından kaçırılan… »
 • Detroit: Become HumanDetroit: Become Human

  Markus, Connor ve Kara isimli üç androidin hikayesini anlatan Detroit: Become Human bir macera oyunu. Birden fazla oynanan… »
 • Uncharted SerisiUncharted Serisi

  Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, Uncharted: Golden Abyss, Uncharted… »
 • Mass Effect SerisiMass Effect Serisi

  22.yüzyılın sonlarında samanyolunda ki hayali bir atmosferde gerçekleşen Mass Effect üçlemesi Protez ismi verilen eski… »
 • Life is StrangeLife is Strange

  Hikaye tabanlı bir interaktif video oyunu olan Life is Strange, Dontnod Entertainment tarafından geliştirildi. Fotoğraf… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD