En İyi Xbox One Oyunları Nelerdir?

Xbox One, Microsoft’un en yeni oyun konsolu olarak bilinmektedir. Şık tasarımı ve kullanışlı konsolları ile gerçek bir oyun deneyimi yaşayan Xbox One, Türk oyun severlerden de tam puan alan başarılı bir oyun konsolu olarak bilinmektedir.

Xbox One aldıktan sonra oynayacağınız oyunları da iyi bilmeniz önemlidir. Bu yüzden insanların sık sık en iyi Xbox One oyunlarını merak ettiklerini ve bu konuda araştırma yaptıklarını söyleyebiliriz.

Öncelikle dünya çapında popüler olarak oynanan bazı PC oyunlarının Xbox sürümlerinden söz edebiliriz. Bu konuda da öncelikle Minecraft: Xbox One Edition ile karşılaşıyoruz. Modlama desteği, konsolda olmasa da başarılı bir sürüm olduğunu söyleyebiliriz.

Eğer pist yarışlarını oynamayı seviyorsanız da size Forza Motorsport serisini tavsiye edebiliriz. Özellikle serinin son çıkan 6.oyununun oldukça başarılı grafiklere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Eğer yarış oyunlarını sevmiyorsanız da farklı bir boyut getiren Forza Horizon serisini tercih edebilirsiniz.

Son olarak yine bir seri olan Gears of War serisini önerebiliriz. Farklı sürümleri bulunan bu oyun serisi de şimdiye kadar 4-5 farklı oyunla Xbox dünyasına katılmıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Far Cry 5Far Cry 5

  Far Cry 5, 2018 yılında oyun severlerin beğenisine sunulan oyunlar arasında yer alıyor. PC, PS4 ve Xbox One’da oynamak… »
 • The Wolf Among Us 2The Wolf Among Us 2

  Telltale Game imzası bulunan The Wolf Among Us serisinin ilk oyunu, oyun severler tarafından çok sevilmiştir. Fakat daha… »
 • Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )

  2018 yılının şüphesiz en iyi oyunlarından biri PUBG olarak bilinmektedir. Çıktığı günden beri büyük küçük pek… »
 • Jurassic World EvolutionJurassic World Evolution

  Çıkış tarihi henüz net olmayan Jurassic World Evolution oyunu, oyun severlerin Xbox için çok uzun süredir beklediği… »
 • Sea Of ThievesSea Of Thieves

  Sea of Thieves, Xbox oyuncuların aslında 3 yıldır beklediği oyunlardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Yani oyunun… »
 • Red Dead Redemption 2Red Dead Redemption 2

  Grand Theft Auto yani GTA serisinin de yapımcısı olan Rockstar Games, yine GTA gibi herkesin beğeneceği bir seri ile oyun… »
 • Monster Hunter WorldMonster Hunter World

  İnternette Xbox One için oyun ararken karşınıza en çok çıkacak oyunlardan bir tanesi Monster Hunter World’dür. 26… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD