Eski PC Sahipleri İçin Oyun Önerileri

Grafikleri ve sürümleri sürekli değişen pc oyunlarını artık yeni bilgisayarlarınız olmadan oynamak imkansız hale geldi. Özellikle son zamanlarda 2018 ve 2019 yıllarında çıkan oyunların eski pc ekran kartlarına uygun olmadığını biliyoruz. Bu nedenle indirilen oyunlar ya açılmıyor ya da oynarken bir noktadan sonra donuyor. Henüz yeni oyunları oynayamayanlar için bizim de birkaç öneri oyunumuz bulunuyor.

Nostalji Oyun Önerileri

Grafik olarak iyi olmasa da hikaye ve kurgu olarak zevk alacağınız eski PC oyunları, eminiz ki severek oynayabileceğiniz oyunlar arasında yer alacak. Özellikle Half life oyun serisi gibi kültleşmiş bir PC oyununu kim oynamak istemez ki. Hem bilimkurgu hem de aksiyon dolu half life 1 ve 2 serisini eski bilgisayarınızda oynayabilirsiniz. Daha sonra Hitman blood Money oyunu ve  James bond 007: blood Stone oyunlarıyla da eskiye bir dönüş yapabilir, pc oyunları tutkunuzdan vazgeçmeye bilirsiniz. Yenisi çıkan Dead Space 1 oyunu da şu an kullandığınız bilgisayarınızın ekran kartına uyum sağlayabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Metro SerisiMetro Serisi

  Dimitry Glukhovsky’nin aynı adı taşıyan kitabından konusunu alan Metro 2033’te hikâye başlangıç yılı 2013. 2013… »
 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »
 • Heavy RainHeavy Rain

  Quantin Dream tarafından geliştirilen suç ve gerilim oyunu olan Heavy Rain, çocuğu origami katili tarafından kaçırılan… »
 • Detroit: Become HumanDetroit: Become Human

  Markus, Connor ve Kara isimli üç androidin hikayesini anlatan Detroit: Become Human bir macera oyunu. Birden fazla oynanan… »
 • Uncharted SerisiUncharted Serisi

  Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, Uncharted: Golden Abyss, Uncharted… »
 • Mass Effect SerisiMass Effect Serisi

  22.yüzyılın sonlarında samanyolunda ki hayali bir atmosferde gerçekleşen Mass Effect üçlemesi Protez ismi verilen eski… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD