EverQuest II Gelişmeye Devam Edecekmi

EverQuest II Gelişmeye Devam Edecekmi, Sony Online Entertainment’ın EverQuest II’den vazgeçmeyeceğini belirten Dave Georgeson, oyunda her hafta küçük bir güncelleme olacağını ve her ay ise içerik bakımından oyuncuları tatmin edecek bir güncelleme geleceğini belirtti.

Bu haftalık küçük güncellemelerden bekleyebileceğimiz şeyler ise tatil etkinlikleri, bugların temizlenmesi, özellik geliştirme gibi gerçekten küçük ama oyunların ihtiyacı olan şeyler.

Aylık güncelemelerde ise yüksek seviyeli karakterler için zindan bakımları, yeni nesneler, yeni görev hikayeleri ve hatta beklenmedik etkinlikler.

En çok merak edilen bir diğer soru ise Sony Online Entertainment’ın gerçekten bu sözünde durup duramayacağı. Ancak Dave Georgeson’ın iddiasına göre gerçekten de bu güncellemeler, hiç sekmeden, her hafta ve her ay gelmeye decam edecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »
 • Heavy RainHeavy Rain

  Quantin Dream tarafından geliştirilen suç ve gerilim oyunu olan Heavy Rain, çocuğu origami katili tarafından kaçırılan… »
 • Detroit: Become HumanDetroit: Become Human

  Markus, Connor ve Kara isimli üç androidin hikayesini anlatan Detroit: Become Human bir macera oyunu. Birden fazla oynanan… »
 • Uncharted SerisiUncharted Serisi

  Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, Uncharted: Golden Abyss, Uncharted… »
 • Mass Effect SerisiMass Effect Serisi

  22.yüzyılın sonlarında samanyolunda ki hayali bir atmosferde gerçekleşen Mass Effect üçlemesi Protez ismi verilen eski… »
 • Life is StrangeLife is Strange

  Hikaye tabanlı bir interaktif video oyunu olan Life is Strange, Dontnod Entertainment tarafından geliştirildi. Fotoğraf… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD