EverQuest Next Landmark Kapalı Beta

EverQuest-Next-Landmark
EverQuest Next Landmark Kapalı Beta, EverQuest Next Landmark, bugün içerisinde kapalı beta aşamasına geçiyor. Geliştirici Sony Online Entertainment: “Oyun artık sadece ‘Landmark’ olarak bilinecek” dedi.

Geliştirici direktör Dave Georgeson: “EverQuest Next Landmark ismi sadece Landmark olarak değişti. Bu sayede daha kolay ayırt edilecek.” dedi.

Georgeson: “Bir çok insan için EverQuest ismi bir fantezi oyununu anımsatıyor. Landmark ise hayal edebileceğiniz herhangi bir şey. Oyunların içerikleri hala aynı EverQuest Next fantezi oyunu Landmark ise dünyasının yaratılacağı oyun.”

Georgeson: “Landmark Ocak ayında alfa sürecine girdi. Bazı oyuncular Explorer ya da Traiblazer seviyelerine katılabilmek için Founder’s Pack satın aldı. Kapalı beta da alfaya benzer olacak. Ama bu uzun zamanda oyunun önemli özellikleri de tanıtılacak.”

“Alfa sürecinde oyuncular bizim bile aklımıza gelmeyen şeyleri tasarladılar ve tasarlamaya ve keşfetmeye devam edecekler. Kapalı beta döneminde oyuncuların neler çıkaracağını çok merak ediyorum.”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Anthem OyunuAnthem Oyunu

  Anthem Oyunu; Fort tarsis adı verilen bir ana merkez üzerine kurulu. Fort Tarsis görevlerin alındığı ve alışveriş… »
 • Samorost 3 İncelemesiSamorost 3 İncelemesi

  Bulmaca sevenlerin hiç bırakmak istemediği Samorost 3 oyunu ücretli olarak sunulan bir Android oyunudur. Adım adım belli… »
 • Alien: Blackout İncelemesiAlien: Blackout İncelemesi

  2019 yılına damga vuracak olan oyunlardan biri olan Alien: Blackout korkuyu sevenleri cezbedecek bir mobil oyun. Ücretli… »
 • Oceanhorn İncelemesiOceanhorn İncelemesi

  Ücretsiz olarak Android kullanıcılarına sunulan Oceanhorn oyunu macera isteyenlerin isteklerine sonuna kadar cevap… »
 • The Wolf Among Us İncelemesiThe Wolf Among Us İncelemesi

  Bölümlerden oluşan oynanabilen bu özel oyun ücretli olarak sunulan oyunlar arasında en çok beğenilenlerden biridir.… »
 • Wild Beyond İncelemesiWild Beyond İncelemesi

  Ücretsiz olarak telefonlarınıza indirerek şahane bir strateji oyununa dahil olabileceğiniz Wild Beyond, karakter kartları… »
 • GRID Autosport İncelemesiGRID Autosport İncelemesi

  Araba ve yarış tutkunlarına hitap eden GRID Autosport ücretli bir oyundur. Öncelik olarak İOS işletim sistemine sahip… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD