Fallout 4’e az kaldı!

fallout_+

Herkes Fallout’un sıradan bir 3 oyunluk seriden ibaret olduğuna iyice inanmaya başlamıştı ki Bethesda, Fallout 4’e ait olan subdomain’inde yeni bir geri sayım başlatmış ve yeni oyunun müjdesini vermişti. Şimdi de oyunun çıkacağı platformların internete sızdırıldığı iddia ediliyor. Oyunun eski nesil konsollarda da çıkış gerçekleştirme ihtimali bir hayli yüksek.

Bugün ise NeoGAF forumlarında bir kullanıcının, mevzu bahis site üzerindeki kodları karıştırırken bulduğu platform isimleri, Fallout 4’ün çoklu platform olarak çıkabileceğinin büyük bir kanıtı oldu. Sayfanın CSS kodlarını inceleyen kullanıcı, PS3, Xbox 360, PS4, Xbox One ve PC ibarelerine denk gelmiş.

PS4, Xbox One ve PC oldukça doğal karşılanırken, PS3 ve Xbox 360’ın da gözükmesi, eski nesil konsol kullanıcılarını heyecanlandıran bir gelişme oldu. Oyunun hangi konsollara kesin olarak geleceğini ise, büyük ihtimalle bu akşam öğreneceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Metro SerisiMetro Serisi

  Dimitry Glukhovsky’nin aynı adı taşıyan kitabından konusunu alan Metro 2033’te hikâye başlangıç yılı 2013. 2013… »
 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »
 • Heavy RainHeavy Rain

  Quantin Dream tarafından geliştirilen suç ve gerilim oyunu olan Heavy Rain, çocuğu origami katili tarafından kaçırılan… »
 • Detroit: Become HumanDetroit: Become Human

  Markus, Connor ve Kara isimli üç androidin hikayesini anlatan Detroit: Become Human bir macera oyunu. Birden fazla oynanan… »
 • Uncharted SerisiUncharted Serisi

  Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, Uncharted: Golden Abyss, Uncharted… »
 • Mass Effect SerisiMass Effect Serisi

  22.yüzyılın sonlarında samanyolunda ki hayali bir atmosferde gerçekleşen Mass Effect üçlemesi Protez ismi verilen eski… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD