Fallout Shelter

Son derece kolay bir oynanış süreci ve akıcı bir hikayesinin bulunması, Fallout Shelter oyununun mobil oyun statüsünde en çok ilgi görenlerden bir tanesi olmasını sağlıyor. Milyonlarca oyuncunun bulunduğu Fallout bünyesinde hikaye, atom bombası atılan bir şehrin sığınağını baştan kurarak saklanmayı ve her zaman için yaşamaya devam etmeyi konu alıyor.

Hayatta Kalma Mobil Oyunu

Mobil cihazlarda özellikle Fallout Shelter oyunun milyonlarca kişi tarafından oynanmasının temelinde, oyunda yüzlerce karakter bulunuyor olması yer alıyor. Hem çok sayıda karakter olması hem de kendi sığınağınızı oluşturmak için tamamen sistematik ve planlı bir süreç başlatmanız gerekmesi, oyunun yapısını doğrudan etkiliyor.

Sadece savaşmak için değil, sığınağı korumak ve insanların mutlu olmasını sağlamak için ve özel önlemler almanız gerekiyor. Ancak bu sayede hayatta kalmaya devam edebilir ve koloninizi büyüterek çok daha güçlü hale gelebilirsiniz. Fallout Shelter oyununun hayatta kalmanızı sağlayacak hammadde çalma ve odaları geliştirme özelliği bulunuyor. İçeriye aldığınız insanların özelliklerine ve yeteneklerine bağlı olarak birlikte olmalarını sağlayabilir ve nüfusu artırabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Far Cry 5Far Cry 5

  Far Cry 5, 2018 yılında oyun severlerin beğenisine sunulan oyunlar arasında yer alıyor. PC, PS4 ve Xbox One’da oynamak… »
 • The Wolf Among Us 2The Wolf Among Us 2

  Telltale Game imzası bulunan The Wolf Among Us serisinin ilk oyunu, oyun severler tarafından çok sevilmiştir. Fakat daha… »
 • Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )

  2018 yılının şüphesiz en iyi oyunlarından biri PUBG olarak bilinmektedir. Çıktığı günden beri büyük küçük pek… »
 • Jurassic World EvolutionJurassic World Evolution

  Çıkış tarihi henüz net olmayan Jurassic World Evolution oyunu, oyun severlerin Xbox için çok uzun süredir beklediği… »
 • Sea Of ThievesSea Of Thieves

  Sea of Thieves, Xbox oyuncuların aslında 3 yıldır beklediği oyunlardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Yani oyunun… »
 • Red Dead Redemption 2Red Dead Redemption 2

  Grand Theft Auto yani GTA serisinin de yapımcısı olan Rockstar Games, yine GTA gibi herkesin beğeneceği bir seri ile oyun… »
 • Monster Hunter WorldMonster Hunter World

  İnternette Xbox One için oyun ararken karşınıza en çok çıkacak oyunlardan bir tanesi Monster Hunter World’dür. 26… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD