Far Cry 2 Oyun İncelemesi

Oyun 2008 senesinde piyasaya çıktı. Sunulduğu zamana göre oldukça iddialı grafiklere sahipti diyebiliriz. Oyun içerisinde geniş bir dünya sunuluyor ve bu da en büyük özelliklerinden.

Oyuna başlarken karşınıza çok sayıda karakter çıkıyor ve siz de dilediğinizi seçerek başlıyorsunuz. Bu konuda kullanıcılar için çok sayıda seçenek tanınması çok hoş bir özellik olmuş. Oyunun en başında bir takside Afrika’nın toprakları üzerinde bir gezintiye çıkıyorsunuz. Karakter paralı asker ve konuşamıyor. Arabasına binilen taksi şoförü ülkeden, siyasetten ve çevreden bahsediyor. Taksi içerisindeyken oyunu inceleme fırsatınız oluyor diyebiliriz. Karakterimiz dışarıda fakirlik, açlık çeken insanları izlerken bir anda fenalaşıyor ve gözünü açtığı zaman kendisini öldürmek istediği karakterin karşısında buluyor. Oyunun amacı o adamı öldürmekken karakter kendini yatakta buluyor ve ona bir şey yapamıyor. Öldürmek istediğimiz karakterin lakabı çakal olup ülkedeki iki büyük gücü birbirine düşürerek onlara silah satıyor. Bu iç kargaşayı çözmek için karakterimiz çakalı öldürmek için görevler yapacak. Aksi takdirde ülke yaşanılamaz bir hale gelecek!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Anthem OyunuAnthem Oyunu

  Anthem Oyunu; Fort tarsis adı verilen bir ana merkez üzerine kurulu. Fort Tarsis görevlerin alındığı ve alışveriş… »
 • Samorost 3 İncelemesiSamorost 3 İncelemesi

  Bulmaca sevenlerin hiç bırakmak istemediği Samorost 3 oyunu ücretli olarak sunulan bir Android oyunudur. Adım adım belli… »
 • Alien: Blackout İncelemesiAlien: Blackout İncelemesi

  2019 yılına damga vuracak olan oyunlardan biri olan Alien: Blackout korkuyu sevenleri cezbedecek bir mobil oyun. Ücretli… »
 • Oceanhorn İncelemesiOceanhorn İncelemesi

  Ücretsiz olarak Android kullanıcılarına sunulan Oceanhorn oyunu macera isteyenlerin isteklerine sonuna kadar cevap… »
 • The Wolf Among Us İncelemesiThe Wolf Among Us İncelemesi

  Bölümlerden oluşan oynanabilen bu özel oyun ücretli olarak sunulan oyunlar arasında en çok beğenilenlerden biridir.… »
 • Wild Beyond İncelemesiWild Beyond İncelemesi

  Ücretsiz olarak telefonlarınıza indirerek şahane bir strateji oyununa dahil olabileceğiniz Wild Beyond, karakter kartları… »
 • GRID Autosport İncelemesiGRID Autosport İncelemesi

  Araba ve yarış tutkunlarına hitap eden GRID Autosport ücretli bir oyundur. Öncelik olarak İOS işletim sistemine sahip… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD