Final Fantasy Serisi

Oyun severlerin oyunlarda aradığı en önemli özelliklerden birisi de oyunların hikayesidir. Hikaye ne kadar kaliteli olursa oyun da o kadar güzelce oynanır. Final Fantasy serisi de hikayesi bakımından kaliteli oyunların başında yer alıyor.

Yıllar boyunca değerlendirilebilir derin bir konusu olması ve zindanlarda mağaralarda kesecek farklı hayvanlar bulmanız sayesinde oyun size büyük bir eğlence verir. Ayrıca karakterinizi geliştirmeniz de mantıklı bir senaryo dahilinde olur.

Final Fantasy Hikayeleriyle Kalitesini Arttırıyor

PC, Playstation ve Xbox platformlarında oynanabilen Final Fantasy serisi her oyunda kaliteli bir hikayeyi oyun severlere sunuyor. Aynı zamanda karakterlere ayrı ayrı önem verilmesi ve onların da konuyla bağlantılı olması size alternatif gerçek bir dünyada oyun oynama şansı veriyor.

Buna ek olarak oyun sırasında dövüş sahnelerindeki kalite ve animasyon durumu da oldukça yüksektir. Bu da gerçekçi bir dövüş sahnesi görmenizi sağlıyor.

Kararlarınızla Oyuna Yön Verin

Final Fantasy serisinin en önemli özelliği de karakterinizle birlikte verdiğiniz kararlar. Çünkü verdiğiniz kararlara göre farklı senaryolar devreye giriyor. Bu da karakterinizin ayrı derecede güçlenmesini sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Metro SerisiMetro Serisi

  Dimitry Glukhovsky’nin aynı adı taşıyan kitabından konusunu alan Metro 2033’te hikâye başlangıç yılı 2013. 2013… »
 • Final Fantasy VII Remake piyasadaFinal Fantasy VII Remake piyasada

  Square Enix tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve yayınlanan yeni bir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII… »
 • Beyond: Two SoulsBeyond: Two Souls

  Qantic Dream tarafından geliştirilen drama, aksiyon ve macera oyunu Beyond: Two Souls Jodie Holmes’in hayatını… »
 • Heavy RainHeavy Rain

  Quantin Dream tarafından geliştirilen suç ve gerilim oyunu olan Heavy Rain, çocuğu origami katili tarafından kaçırılan… »
 • Detroit: Become HumanDetroit: Become Human

  Markus, Connor ve Kara isimli üç androidin hikayesini anlatan Detroit: Become Human bir macera oyunu. Birden fazla oynanan… »
 • Uncharted SerisiUncharted Serisi

  Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake’s Deception, Uncharted: Golden Abyss, Uncharted… »
 • Mass Effect SerisiMass Effect Serisi

  22.yüzyılın sonlarında samanyolunda ki hayali bir atmosferde gerçekleşen Mass Effect üçlemesi Protez ismi verilen eski… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD