Final Fantasy Serisi

Son derece önemli bir hikayeye sahip olan ve özellikle de Final Fantasy gibi bir oyunda yıllar boyunca değerlendirilebilecek hikaye oluşturulması, zindanlarda ve mağaralarda keseceğiniz yaratıklarla kendinizi geliştirebilmeniz için biraz daha kolaylaştırılmıştır.

Oyunların Hikayeleri Çok Başarılı

Bilgisayarda oynadığınız Final fantasy serisi ile tamamen aynı zevki alabileceğiniz ve her türlü içeriğinin herhangi bir fark oluşturulmaksızın hazırlanmış olması nedeniyle kalitesinin de artması sağlanmış olan dövüş uygulamaları bulunuyor. Kendi karakterinizi sanal dünyada yönetebilir ve karakterlerin ne kadar güçlü olabileceğine yönelik yapacağınız hamlelerle birlikte doğrudan oyuna yön verebilirsiniz. Doğal olarak da sizin telefonla oynanan uygulamalarda ne kadar başarılı olabileceğiniz ve savaş uygulamaları değerlerinin yönetiminde nasıl bir yönetim tekniği uygulayacağınız da tamamen yeni serilerdeki kullanıcı yorumlarının genel anlamda değişmesine neden olacaktır. Sanal dünya konusunda ne kadar başarılı olduğuyla ilgili tahmin yürütmeniz de bir hayli kolay olabileceği için aynı zamanda hem karakter çeşitliliği hem de hikayesi nedeniyle arkadaşların her birinin kendi kişilikleri tam olarak yansıtılabilmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Far Cry 5Far Cry 5

  Far Cry 5, 2018 yılında oyun severlerin beğenisine sunulan oyunlar arasında yer alıyor. PC, PS4 ve Xbox One’da oynamak… »
 • The Wolf Among Us 2The Wolf Among Us 2

  Telltale Game imzası bulunan The Wolf Among Us serisinin ilk oyunu, oyun severler tarafından çok sevilmiştir. Fakat daha… »
 • Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )

  2018 yılının şüphesiz en iyi oyunlarından biri PUBG olarak bilinmektedir. Çıktığı günden beri büyük küçük pek… »
 • Jurassic World EvolutionJurassic World Evolution

  Çıkış tarihi henüz net olmayan Jurassic World Evolution oyunu, oyun severlerin Xbox için çok uzun süredir beklediği… »
 • Sea Of ThievesSea Of Thieves

  Sea of Thieves, Xbox oyuncuların aslında 3 yıldır beklediği oyunlardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Yani oyunun… »
 • Red Dead Redemption 2Red Dead Redemption 2

  Grand Theft Auto yani GTA serisinin de yapımcısı olan Rockstar Games, yine GTA gibi herkesin beğeneceği bir seri ile oyun… »
 • Monster Hunter WorldMonster Hunter World

  İnternette Xbox One için oyun ararken karşınıza en çok çıkacak oyunlardan bir tanesi Monster Hunter World’dür. 26… »

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD